Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Герои на демоните - Page 2 EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Герои на демоните - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Герои на демоните - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Герои на демоните - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Герои на демоните - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Герои на демоните - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Герои на демоните - Page 2 EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Герои на демоните - Page 2 EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Герои на демоните - Page 2 EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Герои на демоните - Page 2 EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Герои на демоните

+14
Елизабет Картър
Merry Winchester
Sam Winchester.
Jennifer Check
Manaia Delepetore
Даяна
Chris Collins
Дийн Уинчестър
Nick Collins
Стайлс Стилински
Renesmee Winchester
Alison Nightshade
Хенри Стюарт
Сойър Скот
18 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Leah Winter Пет Сеп 07, 2012 11:19 am

What happened with you Leah?
I cant tell you ... i just cant!You need to read my diary.


Име: Leah Winter
Години : 350
Раса: демон
Дарба: Създаване на илюзии, хипноза


из дневникът на една изгубена душа..
Герои на демоните - Page 2 5127062A

Какво мога да кажа за характера на прекрасната Лея в която се влюбих още щом я видях..
Малкото,които бяха се срещали очи в очи със г-ца Уинтър,твърдяха,че тя бе надменна и егоистична.През годините се бяха чули толкова неща за нея,че вече никой не знаеше в какво да вярва.Факт бе,че никой не искаше да говори със нея,но това бе защото се славеше със спокойно - буйния си характер.
Лея Уинтър можеше да седи с месеци без да издава и грам емоция,докато някой не я засегнеше.Тогава се обаждаха бруталния й сарказъм и правеше всичко на пух и прах.
Лея бе жена със стил.
И тя не го отричаше.
Такава бе!
Надменността в нея често се показваше.Имаше аристократска гордост и предразсъдъци,но за къде без тях.Емоциите за нея бяха нещо лично,което рядко разкриваше пред света.Но пък за това тя често чуваше репликата 'ти си най - безчувствения човек, който познавам'.
Любимата й тема за размисъл беше самата тя.Но това разбира се не се обсъждаше с останалите.
Умееше да се шегува със себе си,като не даваше шанс на другите да се шегуват със нея.Лея беше жена,която знае какво иска от живота,и как да го постигне.Жена,която знаеше как да нарани хората,които са я наранили!
Жена която повече мислеше,от колкото говореше.
Това бе тя!Самовлюбен вариант!
Надменна?Не!По скоро тя бе опитала достатъчно от живота.
Здраво стъпила на земята.

Не мога да ти кажа много за историята на това прекрасно същество,но малкият дневник подвързан с кожа знаеше всичко.Ето за това приятелю те оставям да прочетеш част от историята на Лея Уинтър..

Северен Уелс,имението Уинтър 1662 година
Толкова съм самотна..Отведоха сестра ми и от една година не съм чувала нищо за нея.Думите на непознатият все още ехтят в главата ми "Тя ще стане велика някой ден".Какво означаваше това?В продължение на седмици не спирам да плача,но осъзнавам,че от това няма полза.Сълзите ми няма да я върнат!

Северен Уелс,имението Уинтър 1664 година
Изминаха две дълги години от изчезването на моята сестра ,но аз все още я търся.Надеждата ме крепи,че някой ден ще я открия и отново ще бъдем заедно.Имам нужда да се махна от това имение и да бъда далеч от всичко,което ми напомня на нея или ще полудея.Липсва ми,а празнотата от загубата й ме задушава.Толкова много спомени,а болката е толкова непоносима.Нямам сили да продължавам да живея ..

Лондон,Англия 1669 година
Тук всичко е толкова различно и красиво.Надеждата да открия сестра ми угасна за това продължавам животът си далеч от всичко познато.Продължавам да мисля,че един ден ще се срещнем,но зарових тези мисли надълбоко във себе си и рядко ги отключвам.Страхувам се,че няма да успея да се справя със животът си!Кошмарите все още ме преследват,но вече не са толкова силни,както преди..

Лондон,Англия 1701година
Слуховете за митични същества със черни очи,които нападат млади дами се разнисаше толкова бързо,а желанието ми да се срещна такова същество нарастваше с всеки изминал ден.Може би можеше да ми помогне?
Открих,че мога да правя странни неща,а това ме плаши.Не знам какво да правя и няма кой да ми помогне.Прочетох толкова много книги,но не открих нищо за проблемът си..

Лондон,Англия 1703година
Срещнах един от така наречените "демони",а той ми предложи прекалено изкусителна сделка..и разбира се аз не отказах.Тук всякаш времето е спряло и всички са толкова различни,а аз съм една от тях.Овладях дарбата си и сега съм в редиците на демоните.Малкото,които ме познават изпитват страх и не говорят със мен,а това ме обърква.Не съм сторила нищо лошо на никого,но всички ме мразят..

Лондон,Англия 1707
Влюбих се,а дори не го познавам.Лицето му ме преследва,а сънищата ми ме измъчват.Срещнах го веднъж,а не мога да спра да мисля за него.Усещам,че ще изгубя себе си и пътят си и тази любов ще ме погуби.Вчера отново го видях в търговската зона,а когато ме погледна усетих как сърцето ми прескочи няколко удара.Обичам го,а най страшното е,че любовта ми е несподелена..
Джеймс не спира да ми повтаря,че вече не съм човек и нямам право на любов..
Наистина ли нямам?

непознат град,2012 година
Все още пиша .. и не мога да повярвам,че го правя,но само в дневникът намирам спасението,което търся от три века и половина.
Джеймс вече не е сред живите и това отприщи гневът на всички онези,които ме мразят!Смешно е ,защото мога да ги смачкам само с мисълта си,но предпочетох да бягам .. и да не спирам.Преди години се носеха слухове за малко градче наситено със свръхестествена сила и ето ме тук.
Готова да отнема нечия душа или да сключа нова сделка.Усещам как се превръщам в най безчувственото същество на този свят и странно,но това не ме плаши.
Изгубих душата си преди много години и нямам какво да губя!

i'm in here can anybody see me
Герои на демоните - Page 2 5238892h Герои на демоните - Page 2 5238894O

Личност, която използвам за лик:
Katie McGrath
Leah Winter
Leah Winter
Demon
Demon

Брой мнения : 10
Пари : 816
Reputation : 0
Join date : 23.08.2012

http://district-zero.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Дийн Уинчестър Пет Сеп 07, 2012 12:42 pm

Одобрена си, добре дошла! Герои на демоните - Page 2 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Summer West Сря Яну 02, 2013 5:52 pm

Име: Самър Уест

Години : 20/неопределен

Раса: демон (архидемон)

Дарба: проекция

Външен вид: Самър е висока около 1.60. Има стройна фигура, която поддържа с много тренировки. Кожата й е с прасковен цвят. Очите й са сини. Някои казват, че им напомнят за небето и може да потънеш в тях. Нещото, което обожава в себе си е косата й. Харесва й да си прави всякакви прически и никога не знаеш дали няма да е с друг цвят на следващия ден.

Характер: По характер е и лоша и добра, но повече от първото. Хората, за които наистина й пука и я е грижа се броят на пръстите на ръцете й. Те винаги са на първо място за нея. За останалите не й пука. Ако някой я ядоса най-вероятно ще свърши мъртъв. Не би се поколебала да убие ако трябва. Има много врагове, повечето от които са момичета, чиито гаджета са им изневерили с нея. Никога не се е влюбвала. Мъжете са като играчки за нея. Обича да се весели. Дискотеките и баровете са й като втори дом. Няма купон, на който да не е присъствала. Танците и пеенето й се отдават.

История: Когато Сам и по-малката й сестра Ренесме са били малки родителите им мистериозно изчезват. От тогава двете са сами и се грижат една за друга. Един ден, когато Сам се прибира, я чакат демони. Отвличат я и единият от тях-Лестър я взима за да я отгледа. Той й разказва как сестра й я е предала на демоните защото е изцяло такава и мястото й е при такива като тях. Това което не знае е, че Неси е била изгонена на земята, защото е хибрид между ангел и демон. С години Лестър настройва Самър против Неси и я обучава да убива. С много мъчения най-накрая успява да превърне Сам в това, което иска- безсърдечен демон, готов за убийства без да се поколебае. Когато навършва 18 тя си отмъщава за всичко, което й е причинил и го убива. Една част от старата Самър още се е запазила в нея, но сегашната надделява. Тя тръгва по света с цел да намери Ренесме и да й отмъсти за това което й е причинила. Така се озовава в Дарквил...

Снимка: Герои на демоните - Page 2 5689232S

Личност, която използвам за лик: Tulisa Contostavlos

Семейство: сестра-Renesmee

Допълнителна информация: Има татуировка на лявата ръка с надпис: „The Female Boss”
Spoiler:
Summer West
Summer West
Demon
Demon

Брой мнения : 4
Пари : 417
Reputation : 0
Join date : 31.12.2012

Character sheet
История: Когато Сам и по-малката й сестра Ренесме са били малки родителите им мистериозно изчезват. От тогава двете са сами и се грижат една за друга. Един ден, когато Сам се прибира, я чакат демони. Отвличат я и единият от тях-Лестър я взима за да я отгледа. Той й разказва как сестра й я е предала на демоните защото е изцяло такава и мястото й е при такива като тях. Това което не знае е, че Неси е била изгонена на земята, защото е хибрид между ангел и демон. С години Лестър настройва Самър против Неси и я обучава да убива. С много мъчения най-накрая успява да превърне Сам в това, което иска- безсърдечен демон, готов за убийства без да се поколебае. Когато навършва 18 тя си отмъщава за всичко, което й е причинил и го убива. Една част от старата Самър още се е запазила в нея, но сегашната надделява. Тя тръгва по света с цел да намери Ренесме и да й отмъсти за това което й е причинила. Така се озовава в Дарквил...
Години на героя: 20/неопределен
Име: Самър Уест

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Renesmee Winchester Сря Яну 02, 2013 5:58 pm

Одобрена си! ^^ Добре дошла и приятно прекарване Герои на демоните - Page 2 3533750866
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Дейвид. Пет Яну 04, 2013 7:18 pm

Герои на демоните - Page 2 Tumblr_loa971qiTz1qcusuio1_500
Kellan Lutz

Име: Дейвид Лойд

Години: 26 години

Раса: демон

Дарба: Причиняване на болка с поглед

Външен вид: Красив, сексапилен, висок, млад мъж с руса коса и сини очи. Кой не би го забелязал? Той определено знаеше как да се грижи за външния си вид, прекарваше доста време във фитнеса, за да се поддържа във форма. Можеше да бъде доста плашещ, когато се ядоса, очите му променяха цвета си и от сини заприличваха повече на кафяви. Дейвид притежаваше ослепителна усмивка, която често красеше лицето му по онзи арогантно-дразнещ начин, които лесно можеше да те изкара извън нерви. Не си падаше много по официалния стил на обличаше, но често се случваше да го видиш в костюм, мислеше, че така изглежда много по-добре отколкото с тениска и дънки например. Всеки мъж би искал да изглежда като него и често се случваше да бъде обект на мъжката завист.

Характер: Какъв бе характерът на Дейвид? Неудържим. Опасен. Интересен. Мистериозен. Съвършен. Нахален. Саркастичен. Това бяха първите думи, които изникваха в съзнанието ти когато някой споменеше Дейвид. Характерът на Лойд бе сложен, в един момент можеше да е студен, а в следващия се превръщаше в най-добрия ти приятел, разбира се, това бе само маска. Дейвид Лойд знаеше как да получи, това което иска и не се спираше пред нищо, докато не го получи, умееше да изнудва хората, а когато не ставаше по този начин прибягваше до сила. Самовлюбен е. При това доста. Винаги ще намери начин, за да изтъкне пред вас собствените си качества, които всъщност, не са никак малко. Не вярваше в любовта. Такова нещо за него не съществуваше. Ако му зададете въпроса "Обичате ли?", Дайвид без да се замисли би отговорил "Да себе си." Това бе единствената истинска любов, която съществуваше за Лойд.

История: 28-ми февруари 2004 съвсем обикновен ден на пръв поглед. Дейвид Лойд се прибра от училищеm захвърли небрежно тежката си раница на дивана и се отправи към кухнята, където завари майка си, поправка доведената си майка да приготвя обяда. Живееше тук, в Дейтън, Охайо от три години за първи път се задържаше толкова дълго при приемното си семейство. Бе много благодарен на семейство Лойд, че го приеха и се отнасяха с него като с техен син, дори когато той самият дори не искаше да ги погледне, но никога нямаше да може да ги възприема като свой истински родители, затова и никога не ги наричаше "мамо" и "татко", винаги използваше имената им - Сюзан и Питър.
- Здравей, Сюзан, как си?
- поздрави жената стояща в кухнята зад кухненския плод и я дари с широка усмивка, след което отиде до малкия си брат и го погали по главата. Обичаше това малко същество като собствен брат, обичаше всички в тази къща, те бяха неговото семейство, без значение, че нямаха никаква кръвна връзка. Сюзан го погледна в очите й се четеше толкова много обич и топлота, за която той й се възхищаваше. Възхищаваше се на нея и на Питър, че бяха проявили желание да го вземат и бяха преминали с него през всички трудности, че бяха издържали мъчителните сеанси с онзи психолог и нито веднъж не си бяха помислили отново да го върнах при социалните работници. Сюзан го прегърна.
- Здравей, момчето ми. - каза с усмивка чернокосата жена, усещайки как очите й се пълнят със сълзи, заради радостта, която изпитваше. - Честит 18-ти рожден ден скъпи! - каза тя, когато се отдръпна от прегръдката и го щипна весело по бузата.
В този момент вратата на входната врата се затвори и Питър влезе набързо в кухнята, носейки кутия с торта в едната си ръка и куфарчето си в другата.
- Честит рожден ден, синко. - Питър остави кутията с тортата на плота и си размени мъжка прегръдка с Дейвид. Те помнеха рождения му ден! Помнеха, че днес става на 18 години, можеше да се каже, че досега не бе имал по-хубав рожден ден, дори когато бе тук, на предишния бе избягал, а на този преди това се бе затворил в стаята си и не бе пожелала да говори с никого цяла седмица, но сега всичко бе различно. Те бяха заедно, той и неговото семейство и щяха да отпразнувам 18-тия му рожден ден заедно.
- Нали знаете, че няма нужда да правите всичко това заради мен? - попита някак несигурно момчето, винаги бе имал чувството, че правят всичко по задължение, но дълбоко в себе си знаеше, че го правят, защото го обичат. Той също ги обичаше, те бяха най-близките хора, които някога бе имал до себе си.
- Не ставай глупав, миличък, правим го защото искаме. - каза небрежно Сюзан и взе торта, а след това я извади от кутията. Взе един от кухненските ножове, готова да разреже тортата, когато видя момичето отвън. - Виж кой е тук. - тя намигна на сина си, а след това кимна с глава към русокосото момиче, което тъкмо бе влязло през задната врата.
- Здравейте. - каза весело блондинката и прегърна Дейвит. Това бе тя, негово момиче, високата блондинка с красиви небесно сини очи и прекрасна усмивка, която рядко слизаше от лицето й. Двамата излизаха от около 8 месеца, най-прекрасните осем месеца в живота му. Устните им се сляха в кратка, но страстна целувка, след което всички получиха по едно парче торта.
Обядът мина добре, говореха си за спорт, за училище, за филми, за университета и за плановете на Дейвид за бъдещето. Разбира се, щеше да отпразнува рождения си ден и в компанията на приятелите си с голямо парти след два дни, в края на седмицата, но бе щастлив да прекара деня с най-важните хора за него и сега дори не мислеше за това.
Вечерта си легна рано, можеше да се каже, че разговорите днес му бяха дошли в повече, а утре го чакаше тежък ден.

Кошмарите го измъчваха през нощта. Сънуваше странни сънища, различни ангели и демони в битка за оцеляване, чуваше мъжкият глас ,които го викаше в главата си, но не можеше да види лицето на този мъж. Всичко гореше ,той гореше, домът на семейството му, гореше целият град гореше, хората се молеха за милост, други умираха, а той се опитваше да избяга от някаква жена, която го преследваше. Събуди се изплашен с разтуптяно сърце.
Не можа да заспи отново, въртеше се в леглото си и не спираше да мисли какво означава онзи странен сън. Добре, може би беше просто кошмар, но бе успял да го стресне само при мисълта, че онова наистина можеше да се случи стомахът му се свиваше.
Облече се набързо и излезе от къщата. С ръце в джобовете тръгна към парка, следван от кучето си, нямаше смисъл да продължава да се върти в леглото си, знаеше, че няма да успее да заспи отново тази нощ. Хвърли топката, която държеше в джоба на якето си, когато стигнаха в парка и кучето я подгони. Когато кучето се върна с топката започна да лае. Момчето се обърна и погледна чернокожия мъж зад себе си. Беше го виждал й преди в съня си.тази нощ, този мъж му помагаше да избяга от пламъците и от летящата жена, която го преследваше. Мъжът сложи ръка на рамото му, а след това двамата и кучето изчезнаха.

Бяха изминали осем години от онази вечер. Вече знаеше защо онази вечер бе сънувал онзи странен сън, знаеше, че не е човек и че съществуват много други същества освен хората. Животът му сега бе различен, той бе различен, нямаше и следа от онова младо момче с надеждите за бъдещето, което бе преди сега бе мъж, безчувствен и готов на всичко за да оцелее. Онзи странен чернокож мъж бе най-добрия му приятел, преди да бъде убит от Луцифер, преди две години онази нощ бе най-лошата в живота му, не само, че бе изгубил най-добрия си приятел, но й бе разбрал, че е син на Луцифер. Синът на най-грешния ангел, трябваше да се сети, че това е Луцифер и може би дълбоко в себе си го знаеше, просто не искаше да си го признае. През годините бе сторил доста неща, някой добри, други лоши, но бе помогнал на много паднали ангели да се върнат в Рая, а това му носеше спокойствие. Бе се научил да се бие, да се защитава, да не се доверява на никого, освен на себе си и никога да не се привързва към хората, защото знаеше, че рано или късно ще ги напусне, а ако си позволеше да се привърже към някогo, щеше да изпитва болка, когато го загуби.
Сега съдбата го бе довела в Ченс Харбър, всъщност не бе съдбата, а желанието да отмъсти на баща си, а до него щеше да стигне чрез една от дъщерите му - Лорейн. Щеше да стигне до Луцифер по най-подлия начин и щеше да го затвори отново в Ада, където щеше да прекара остатъка от живота си, а той най-накрая щеше да получи възмездие за смъртта на най-добрия си приятел.



Дейвид.
Demon
Demon

Брой мнения : 1
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 04.01.2013

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Дийн Уинчестър Пет Яну 04, 2013 7:37 pm

Смени си лика, Келън е зает!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by sutton badfield Нед Фев 03, 2013 5:38 pm

Герои на демоните - Page 2 Img-thing?

Име: Сътън Бадфийлд

Години: 17/ 98

Раса: Полу - Ангел

Дарба: Четене на мисли

Външен вид: Черна, дълга, чуплива коса до под рамената. Слаба,стройна и среден ръст. Спортно и стегнато тяло. Шоколадово кафяви и нежни очи. Червени,меки и хубави устни. Съвременната и по –красива версия на Снежанка! Черна коса като абанос, снежно бяла кожа и червени като кръв устни.

Характер: Както всеки ангел тя е мила, но като всеки човек има чувства. Може да мрази колкото и да обича, може да се бори колкото и да се предава. Пред хората показва че е много силна и ще преодолее всичко, но понякога вътрешно се чувства отвратително. Забавна е и обича да се смее и да разсмива другите. Обича както всички ангели да убива демони и това и носи невероятна радост.

История: От малка е изоставена в Дом за сираци и непрестанно сменя приемни семейства, тъй като винаги е четяла мислите им без да се усеща и всички я взимали за луда и не я искали в къщата си. Израства сама, всеки месец в различна къща с непознати хора. накрая остава в дома. Никой не я иска да приятел и вечно е седяла сама, докато един ден когато беше на 12 довели в дома едно ново момче на нейната възраст. Около него се чувстваше странно, ядосваше се и го мразеше без причина. Един ден бяха всички деца в столовата и новото момче седнало до нея. Нещо в нея я тикаше към засягащо нечий живот престъпление. Не можеше да пренебрегне това което я предизвикваше от вътре. Взе ножа си и го забоде в сърцето на момчето, от него бликна ЧЕРНА кръв. Тогава разбра че нещо не беше наред, нито с нея,но нито и с момчето. Започна да бяга към стаята си докато всички крещяха уплашени. Взе в чантата си с кутията оставена от майка й с личните й вещи и избяга от дома. Тичаше колкото й държаха краката и се скри в една къща която беше под наем. Продължаваха да я търсят с години. Щом къщата в която живееше се продадеше, намираше друга и така. Един ден като отвори кутията оставена й от майка й от книгата й изпадна едно писмо. За пръв път го виждаше. В него пишеше каква беше тя, пишеше за целта й в живота, но нищо за родителите й, освен че баща й беше ангел а майка й човек. Сега Сътън вече е на 17 и живота й продължава както преди, освен че сега Сътън има едно задължение към хората. Да убива демони и да се пази да не разберат неподходящите хора за нея.

Личност, която използвам за лик: Chrystal Reed

Семейство: Нямам

Допълнителна информация: Нямам
sutton badfield
sutton badfield
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 9
Пари : 1651
Reputation : -1
Join date : 03.02.2013
Age : 26
Местожителство : Мексико

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Renesmee Winchester Нед Фев 03, 2013 5:40 pm

Ако може уточни какво същество е другата половина и премести героя си в темата за хибридите и си одобрена ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на демоните - Page 2 Empty Re: Герои на демоните

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите