Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Герои на хибридите - Page 2 EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Герои на хибридите - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Герои на хибридите - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Герои на хибридите - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Герои на хибридите - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Герои на хибридите - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Герои на хибридите - Page 2 EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Герои на хибридите - Page 2 EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Герои на хибридите - Page 2 EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Герои на хибридите - Page 2 EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Герои на хибридите

+19
Дерек Хейл
Maria-Anastasia.
Алдур
Alexa ♥
Mary Winchester
Jason Woods
Avery Darksoul
Joshua Riley
Адриана
Ayleen Rosemary Swan
Екатерина
Melissa Geller
Дийн Уинчестър
Джейс Валънтайн
Chelsea.
Katalina Brown
Renesmee Winchester
Felix Devour
Сойър Скот
23 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Mary Winchester Нед Апр 22, 2012 5:14 pm

Герои на хибридите - Page 2 4678632J

Име: Алексия Джейс Борнфайър

Прякор: Лекси, Лекс, Алекс

Години: 17/17

Раса: Хибрид между ангел и вампир

Дарба: Адаптация+някои ангелски сили

Външен вид: Лекси е естествена красавица. Невинното й, нежно лице, винаги е озарено от блестяща усмивка, а всеки по-задълбочен поглед би предизвикал руменина върху светлата й кожа. Има блестящо сини, много изразителни очи, обрамчени от дълги мигли. Косата й е естествено руса, с някой и друг по-тъмен кичур. Има стройно, добре оформено тяло, елегантна походка и жизнерадостно излъчване. Не обича да носи много грим, пък и не й е нужен. Тъй като не е толкова висока, се примирява да носи и токчета, но по принцип, стилът й е непретенциозен и обикновен.

Характер: Въпреки нелекото си детство, Лекси е лъчезарна и искрена. Винаги се опитва да помогне на останалите и е по-скоро срамежлива, отколкото общителна. Умее да се разбира с всички и рядко би показала собствената си болка, за да не нарани околните. Когато е тъжна, обича да се затваря в стаята си и да чете, рядко й се случва да повиши тон, не пие и не пуши. Вярва в красотата на живота, но не би се осмелила да се влюби в някого, тъй като за нея, това би означавало смърт. Ненавижда факта, че е свръхестествено същество и прекарва дълги години, докато се научи да прикрива този свой "недостатък", превръщайки се в обикновена тинейджърка.

История: Всяко дете мисли, че неговото детство е било най-трудното и всички останали са обичани повече от тях самите. Е, в случая на Лекс, това е точно така. Момичето така и не научава истинската причина, поради която биологичните й родители я оставят на прага на злите й бъдещи осиновители. Семейство Борнфайър са пълната противоположност на невинното същество. Те нямали други деца, интересували се само от автокъщата си за коли втора употреба и така и не успели да оценят дарът, който Алексия била за тях. Оставена почти на само отглеждане, лишена от повечето удобства, които връстниците й имали и много често-пребивана от бой от предполагаемия си баща, Лекси все пак не изгубила вярата си в доброто и в момента, в който открила, че има сили, избягала от вкъщи. С времето осъзнала, колко сериозни били нещата всъщност, но не можела да потърси помощ, не и от семейство Борнфайър. След дълго проучване, установила, че майка й живее в град Дарк Вил. Като единствения й възможен ход, тя отишла там, за да получи отговорите на въпросите, които не й давали спокойствие.

Допълнителна информация: Лекс е много зряла за възрастта си, обича да пее и танцува и владее може би всички познати езици на човечеството. Има добре развито шесто чувство и винаги усеща кога е в беда.
Mary Winchester
Mary Winchester
Demon
Demon

Брой мнения : 746
Пари : 16655
Reputation : 0
Join date : 21.04.2012
Местожителство : Dark Ville

Character sheet
История: Мери излиза от Ада, за да се опита да помогне на синовее си и близкие им, но плаща огромна цена за всеки един ден, в който не се намира в Пъкъла.
Години на героя: 25/над 3000
Име: Мери Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Нед Апр 22, 2012 5:15 pm

Одобрена си, добре дошла и приятно прекарване! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Alexa ♥ Пет Май 11, 2012 7:58 am

Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_lseidx6bby1r03tjxo1_500
Odette Yustman

Име :
Алекса Алън МакГрегъри

Години :
19 човешки и 2 хибридски

Раса :
Хибрид

Дарба:
Нараняване чрез поглед

Външен вид:
Имам тъмно кафява коса, която пада на попринцип чупливи кичури, но има и моменти, в които я изправям. Очите ми са със тъмно кафяв цвят, който преди не харесвах, но сега ми допада. Някои хора казват, че зъбите ми са като перли, но аз ги възприемам просто като бели камъчета насред устата ми, ала все пак ги харесвам, защото придават известен чар на усмивката ми. Кожата ми е тъмна, все едно прекарвам всичкото време от живота си на слънце, но аз излизам рядко и то предимно вечер, тогава се чувствам по-добре сред хората, иначе съм скрита зад прозорците на дома ми. Фигурата ми е стройна и висока, което е наистина хубаво, защото мога да нося всякакви дрехи, пък и хората харесват повече хора с.. да речем по-секси тяло.

Характер:
Предимно самовлюбена, да. Не мога да си представя живота без моето огледало, което всъщност не е нищо особено, но ми позволява да изглеждам брилянтно. Обичам дългите разходки по брега на морето или сред дърветата на гората. Съществата, прекарващи времето си с мен често ме описват като щастлива и забавна. Харесва ми, да разсмивам околните и да се смея заедно с тях. Също така съм много чувствителна. Ако някой около мен плаче съм сигурна, че и аз ще се разплача, дори да не ми е тъжно, но има и моменти, в които се налага да тъгувам сама в стаята си по някаква причина. Сприятелявам се лесно, защото явно имам доброта в сърцето, която привлича много хора. Но също така съм и лоша. Мога да манипулирам хората за моя изгода, да се подигравам, да наранявам и да отмъщавам жестоко, на тези, които ми причинят лоши неща. Доброто почти през цялото време е скрито дълбоко в мен, а навън се показва само лошата ми страна, защото лошата част в мен ме подтиква да правя лоши неща.

История:
Родена съм някъде в Европа през четиринадесети век в семейството на дърводелец и домакиня. Живеехме добре, по тогавашните стандарти. Когато бях е на петнадесет години майка ми 'роди' второ дете, което умря заедно със самата нея по време на раждането. Не помня да съм плакала, бях научена да не го правя, но това не важеше за баща ми, който пропадна много след смъртта на съпругата си. Помня, как баща ми се напиваше и не се прибираше с дни вкъщи. Няколко години се грижех сама за себе си. Една вечер, когато се прибирах от дома на своя приятелка някой ме нападна. Започнах да се отбранявам и се озовах у дома, цялата в кръв. След няколко дни се разнесе новината, че този, с който съм се спречкала е убит. На следващото пълнолуние се промених за първи път във върколак, не помня нищо от тази вечер, но то се повтаряше всяка вечер, или понякога само един път в месеца. Това се повтаряше, докато не срещнах един младеж, който ми каза, че може да ми помогне. Ухапа ме, а аз не възразих, а накрая след като вече не се преобразявах без мое желание, разбрах, че съм се превърнала в нещо между две раси - хибрид.

Допълнителна информация:
Пия, но рядко.
Пуша, когато съм в неподходяща компания.
Обичам животни, затова не ги наранявам.


Последната промяна е направена от Alexa ♥ на Пет Май 11, 2012 5:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alexa ♥
Alexa ♥
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 8
Пари : 604
Reputation : 0
Join date : 11.05.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Пет Май 11, 2012 9:05 am

Съжалявам, но Амбър е заета..Поправи това и ще те одобря ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Alexa ♥ Пет Май 11, 2012 5:01 pm

Така? (:
Alexa ♥
Alexa ♥
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 8
Пари : 604
Reputation : 0
Join date : 11.05.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Пет Май 11, 2012 5:25 pm

Вече си одобрена!Добре дошла и приятно прикарване при нас ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Алдур Сря Май 30, 2012 8:05 am

Име: Алдур
Години : Изглежда на 24, а истинските са неизвестни но много.
Раса: наполовина ангел и наполовина демон
Дарба: Владее елемента Огън, Не може да му се влияе или да му се четат мислите.
Външен вид: (най-малко три реда) Алдур има обаятелни кафяви очи и средно дълга светло кестенява коса. С ръста си от 188см. и фигурата си спокойно може да работи като модел или актьор. Всъщност е бил и двете. Облича се в естествени материали: памук, лен, коприна.., но рядко в кожа. Също така рядко слага костюм.
Характер: (най-малко четири реда)Обикновено е спокоен и даже за повечето изглежда като непукист. Обаче това не е съвсем така, дори понякога е доста импулсивен. Верен приятел, но и безмилостен враг. Трудно ще го срещнете в бар или дискотека, което не значи, че не се забавлява. Просто предпочита тишината и спокойствието сред природата. Не пуши, никога не е взимал наркотици и само понякога си позволява чаша бира или вино, но не и друг алкохол.
История: (най-малко пет реда)Рая и ада воюват от началото на времето. Група ангели обаче се изморили от безбройните битки и решили да потърсят някое спокойно място. Открили такова, но там срещнали демони. Тъй като и двете групи искали едно и също сключили примирие и заживели заедно. А с времето част от тях оформили ангело-демонски двойки, някои от които имали потомство. Алдур и по-големия му брат Болинтар са такова потомство, синове на архангел на име Тарал и демонка. Тук ще споменем, че се родили 7 деца(подред): Линариан с прякор Ратма, две неизвестни момчета, Болинтар, неизвестно момиче, Алдур и Натил(момиче). И те са първите хибриди м-у ангел и демон. Отначало нещата вървели добре, но все пак тези два вида е почити невъзможно да съжителстват вечно в мир и сговор. На всичко отгоре серафимът Ахриус, бащата на Линариан искал потомството или да му се поклони или да го премахне понеже се боял от него, а майка му Лилит, да онази Лилит да го използва, за да превземе ада и рая. Трябва да споменем, че децата най-малкото се равнявали по сила на родителите си, а те били все доста могъщи. В крайна сметка Лилит избила повечето от ренегатите ангели и демони. Останали тя и Ахриус, като в двубой м-у тях и двамата били сериозно ранени, Тарал, Нуб Зеро (демон и баща на Натил) и разбира се споменатото вече поколение (поне известните) и евентуално някои ангел или демон. А оцелелите се разпръснали. Братята се установили земите на днешна България, където големият станал крал на местните племена, а малкия негов съветник. И двамата били съгласни, че трябва да защитят земите си, най-вече от демонски атаки, но не и как най-добре да го сторят. Болинтар смятал, че ще стане само, чрез сила и развиване на бойни умения, а Алдур, че трябва да са в единение с природата. Всеки приемал и уважавал философията на другия, но държал на своята. Така, че Алдур събрал привържениците си и се отделил в горите, като братята си обещали да си помагат в нужда. Години по-късно имало нападение водено от един от владетелите на ада. Алдур и брат му отблъснали нападението, като наранили дори владетеля на ада. Обаче това станало с цената на много жертви и разрушение останало в историята като Потопа. Освен това Алдур изпаднал в кома за дълго. Събудил се през ранното средновековие. Известно време обикалял по света, а сега се е установил в
Снимка: Герои на хибридите - Page 2 Dddnn10
Личност, която използвам за лик: Даниел Годард
Семейство: (по желание): Болинтар - батко, Тарал - баща, майка демон в неизвестност, вероятно мъртва, Михаил, Рафаил, Гавраил и останалите архангели - чичовци, с които не поддържа връзка
Допълнителна информация: (по желание):
- Кара мотор
- Свири на цитра и хармоника
- Вегетарианец
- Добър в дърводелството и дърворезбата, даже се е препитавал така
- Занимава се с бойни изкуства
- Може да умре само ако бъде обезглавен със специално острие за ангели и демони или при природно бедствие, като земетресение или вулкан.


Последната промяна е направена от Алдур на Съб Дек 08, 2012 9:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Алдур
Алдур
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 155
Пари : 3867
Reputation : 1
Join date : 30.05.2012

Character sheet
История:
Години на героя: 24/много
Име: Алдур

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Сря Май 30, 2012 8:27 am

Избери си само 2 дарби, като от елементите може да избереш само един и тогава ще те одобря ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Алдур Сря Май 30, 2012 9:07 am


Така?
Алдур
Алдур
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 155
Пари : 3867
Reputation : 1
Join date : 30.05.2012

Character sheet
История:
Години на героя: 24/много
Име: Алдур

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Сря Май 30, 2012 10:07 am

Вече си одобрен!Добре дошъл ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Maria-Anastasia. Сря Авг 15, 2012 11:43 pm

Герои на хибридите - Page 2 Mackenzie-renesmee
/Mackenzie Foy/

Име: Мария-Анастасия Шевалие /Мари, Ан/
Възраст: Изглежда на 13, в действителност е на 7
Раса: Хибрид /наполовина човек; наполовина вампир/
Дарба: Емпатия; Щит срещу чужди дарби

Външен вид:
Можеше да се говори много за външния вид на това ангелско същество. Напълно нормално за възрастта си момиче, нисичка, дребна. Крехка. Косата й, мека като коприна, се спускаше до кръста й. Беше дълга, кафява, като на слънчева светлина сякаш снопчета слънцеви лъчи се вплитаха в косите й, придавайки им красиви медени оттенъци. Очите й.. Очите й бяха неопределен цвят, в тях човек можеше да открие всеки тон на сивото, синьото и зеленото, които от своя страна бяха в една невероятна хармония помежду си. Погледа й, толкова искрен и красив, беше в състояние да разтопи и най-жестокото сърце. Кой би успял да устои на един детски поглед? Кожата й е светла, почти бяла, доближаваща се до цвета на снега зимно време. Усмивката й. О, тя беше незаменима. Мари се усмихваше рядко, но винаги беше искрено, от сърце. Не беше способна да се усмихне по принуда или лицемерно. Човек, накарал я дасе усмихне, би дал всичко мило и свято, за да види отново чаровната усмивка, озарила това красиво детско личице.

Характер:
Характера на едно дете? Какво можеше да се каже за характера на Мари? Съзнанието и мислите й бяха като на най-чистия небесен ангел. Неосъзнала света в който живее, тя раздава от добротата си навсякъде и на всеки. Пръска я като прашец, предавайки я на хората около себе си, опитвайки се да направи всички около себе си по-добри. Недокосната от жестокостта и мрака, тя е запазила добротата и мира в себе си. Макар и малка, Ан е по-зряла, отколкото е нужно за възрастта си. Разбира проблемите на останалите, опитва се да помага дори, но тя е едно дете.. в очите на другите неспособна да направи каквото и да било. Не обича споровете и скандалите. Опитва се да помирява всички, били познати или просто двойка, спореща на средата на улицата. Прекалено деликатна, разстройва се лесно и тъжи дълго време, когато е разстроена. За всеки проблем, случил се на неин близък вини себе си, именно защото вече си няма никой на този свят, а е останала сама. Но въпреки това продължава да е оптимистка и да се радва и на най-малките неща.

История:
Преди осем години в едно френско семейство се родила Мари. Аристократи. Името им било сред хайлайф средите. Майка й починала при раждането, Ан била единствено дете. Единствената жена в живота на баща си, затовабила дарявана с безкрайната му любов. Пазел я като най-ценното бижу на света. Нищо не й липсвало. Идеалното детство, нали? Макар и без майка. Но Мари не била обикновена. Тя била плод на любовта между човек и вампир. Не, баща й (или по-скоро мъжът, който я отгледал) не бил вампир, майка й просто му изневерила и от тази изневяра се появила Мария. Именно заради това предателство баща й оставил майка й да умре при раждането. Баща й също знаел това, че е хибрид но го пазел в тайна от нея. Скоро обаче не можело да се крие, Мари растяла по-бързо от нормално приетото и започнала да се чуди защо. Всичко й било обяснено, тя го приела по-добре, отколкото се предполагало. Но един ден дошли за нея, убили баща й и я взели, за да убият й нея. Била заплаха за вампирите, била просто дете, което без да подозира можело да разкрие за свръхестественото. Един от вампирите обаче се привързал към нея. Желаейки тя да живее, той я пуснал, намирайки собствената си смърт, заради това негово действие. Мари намирала някой друг вампир, който й разказвал за живота й. Разбрала, че щяла бързо да порасне и в един момент щяла да спре да старее, замръзвайки завинаги на тази възраст, сърцето й щяло да спре, кръвта й да се смрази, отреждайки й място в света на живите мъртви.

Допълнително: Има медальон, единственият спомен от майка й с надпис "Plus que ma propre vie"
Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m8ebtbzIcU1rv9kuyo1_500
Maria-Anastasia.
Maria-Anastasia.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 129
Пари : 10455
Reputation : 0
Join date : 15.08.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Сря Авг 15, 2012 11:53 pm

Одобрена си!Много хубав герой!Добре дошла и приятно прекарване при нас ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Дерек Хейл Сря Авг 22, 2012 10:23 pm

Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m5kwe95ouy1rp60s9o1_500
Tyler Hoechlin

~Име: - Дерек Хейл

~Години на героя: - 27/984

~Раса:- Хибрид - вампир/върколак

~Характер: -
Твърде спокоен, за да се ядосва, почти никога не се ядосва, доста рядко е. Просто е твърде спокоен мъж за всичко. Но в редките случаи на ядосване, той ще те разкъса грубо като животно на малки парченца само ако направиш опит да се подразниш с него. Не иска да обича, не вярва и в любовта, за това през "краткия" си живот е нямал кой знае колко момичета. Но не може да не се влюби колкото и да не му се иска. Заядлив е понякога, само ако влезеш в спор с него. Обича да става на неговата, за това често стават скандали край него. И въпреки спокойното си изражение и уж характер, вътрешно е нещо като неспиращ ураган, който се заличава за кратко на 100 години най-малко и то само по веднъж и след това всичко е по старому в него.

~История: -
Обикновен върколак, един от най-спокойните може би. През далечните векове могат да се разкажат най-различни случки и истории за него. Бил е винаги върколак, както и семейството му. На пръв поглед обикновен човек, живеещ в Англия. Живее уж спокойно там, но без семейството си. До колкото си спомня, те са убити от държавата, защото са били принудени да се изхранват като крадат. Но за 12 години му писва да се занимава с едно и също, усеща как живота му е еднообразен, за това с доста труд успява да научи за вампирите, които са си съвсем реални, а не художествена измислица. След месеци наред той бива вманиачен в идеята да стане хибрид. Научава всичко за тях и накрая прави сделка с демон на кръстопът. Тогавашния демон приема сделката му и на следващия ден щом се събужда, Дерек вече е част от тези тъмни същества. Изглежда доста простичко, но това му желание наистина коства доста през живота му. На всеки 100 години той губи паметта си.

~Външен вид: -
От външния му вид си личи, че не е приятно настроен към когото и да е, но това е лъжа до някъде, но и зависи. Никога не скача веднага, освен ако врага не му даде причина. Всъщност е доста дружелюбен, нищо, че има поглед на зло същество. Да, изглежда наистина безобиден и точно това заблуждава повечето, които дори не подозират какво чудовище е. Често е доста усмихнат, за да заблуждава всички, но в повечето случаи се усмихва искрено, но заради това което знае, че предстои. С къса, малко по-тъмна коса(обичайна за един полу-върколак) и понякога светли, понякога тъмни очи. В тях можеш да видиш доста зло, нищо, че е толкова спокоен.

~Дарба:- Изсмукване на силите (т.е. силите на врага му изцяло изчезват и той се превръща в човек за интервал от време)
Дерек Хейл
Дерек Хейл
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 39
Пари : 1130
Reputation : 0
Join date : 22.08.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Чет Авг 23, 2012 9:29 am

Одобрен си!Добре дошъл и приятно прекарване! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Sara Winchester Съб Авг 25, 2012 6:02 pm

Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_lgzkxqTdRf1qduafco1_500

Казвам се Сауа Уинцестъл (Сара Уинчестър)

Лодих се насколо и съм само на няколко месеца.

Мама е класиво ангелце, а тати лошо демонце …

Насколо науцих, це владея астлална пуекция (Астрална проекция), а състо така владея и пилокинеза (Пирокинеза)


Мама казва, че пуилицам на бухтицка. Лусите ми опашцици ме плавят осте по-сладка, а сините оцицки помагат да изглездам невинна … точно като ангелце. Добуе це все осте не са запоцнали да стават чеуницки като на тати.
Осте ходя без голнисте на бански, но съм много сиекси. Тати каза, це сте лазбивам мъзки сълца като поласна … после мама го наби. В повецето случаи мама ми слага локлицки и плилицам на захално зайце.


Уууу халактела ми е много стланен. Мама казва, це съм го взела от тати и сигулно е плава, застото всеки ден съм наказана … ама и тати така. И колкото и да съм лошицка, мама много ме обица. Дава ми да си слагам от нейното целвило и така и двете ставаме класиви. Иска ми се да поласна по-бълзо, за да мога да нося големите й обувки. Мама е най-класивата и най-доблата мама на света и когато поласна, искам да пуилицам на нея.

Ами … имало едно вуеме един класив ангел … казвал се Мама. И едно лошо дяволце на име Тати. Мама каза, це един стълкел ме донесъл пли тях, но тати плодължава да споли, це са игуаели на клуиеница и тати клуиел несту в мама. Не мозах да го лазбела … само лазблах, це мама пак наби тати. Запоцвам да го съзалавам татито ми.
Мама каза, це като съм се лодила, съм била пуесива … пуедставате уи си … аз да съм пуесива. Плаках целуи пет дена и тати ме гушкаше, като ми повталаше, че съм най-класивото ангелце на света … но той ме излъга. Чух го после да казва на мама, це тя е най-класивото ангелце и се судите какво стана уи … ами набих го!


Тати каза, це много пуилицам на Тейлъл Момсен (Taylor Momsen)


Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m4zyfn6JCi1r1jzzko1_500

ОБИЦАМ SHAKE 'N BAKE!
Sara Winchester
Sara Winchester
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 16
Пари : 252
Reputation : 0
Join date : 25.08.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Дийн Уинчестър Съб Авг 25, 2012 6:10 pm

Одобрена си! Герои на хибридите - Page 2 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Claudia-Rose Ozera Чет Сеп 27, 2012 10:07 pm

Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m9of2yjoTi1qd69tro1_500

Име: Клаудия-Роуз Ренесме Озера

Години: 19/ 4

Раса: Хибрид между вампир и друг хибрид (вампир и демон, върколак и вещица)

Дарба: Копира дарбите на околните

Външен вид: Когато малката Клоди се появява на бял свят, първото, което прави впечатление на околните са големите й, нереално сини очи, копие на тези на баща й-Кристиян. Бледата кожа на момиченцето е характерна за всички свръхестествени същества, но не изглежда странна. Друго е това, което отличава детето от връстниците й, а именно-красотата, проявила се още в най-ранна възраст. С времето, дългите й прави коси се начупват, запазвайки златисто-русия си цвят. Лицето й се удължава, устните й стават кадифено меки и чувствени. Клаудия е нормално висока, стройна и зашеметителна, наследила повече от чертите на Кристиян Озера, но само на външен вид.

Характер: Тук говорим за копието на мама Ейвъри-амбициозна, решителна, пряма и лишена от повечето задръжки на хората, но разкъсвана от вечни съмнения и неоснователни притеснения. Лошите черти на расите не прощават и на родените с тях. Поради тази причина, Клаудия често не може да контролира нервите си, а често и животинското в себе си. Излезе ли от поредния транс обаче, Клоди е изключително жизнерадостна и забавна личност.

История: Клаудия се ражда минути преди близначката си-Лейтън, но точно това я нагърбва с нелеката задача да наследи всички сили на майка си-Ейвъри. Тъй като жената е хибрид, първородната й наследница взима дарбите, които за жалост я правят част от объркания свят на свръхестественото, лишавайки я от нормалното детство на сестра й. Така или иначе, на децата не им е писано да са спокойни. Година, след като близначките Озера са записани като граждани на Блек Рок, лудата им, фанатична леля Роузмари, на която Клаудия е кръстена, се възползва от силите, които краде от близките си и разваля семейството на момичетата. Разделяйки родителите им, чрез силно внушение, тя кара майка им да ги вземе със себе си, бягайки в Русия. 2 години, след като Клаудия и Лейтън са насилствено отделени от баща си, на Ейвъри й се налага да избяга, оставяйки ги на сигурно място при дядо им. Роуз обаче не спира до тук и отвлича близначките, наговаряйки им ужасни неща за Ейв. Минават още две години, в които Роузмари черпи сили от най-силната, останала в града, а именно Клаудия. Много неща се променят, в далечния град, където майка й е отседнала, се надига война, малко преди която, бившият на Роуз успява да освободи Клоди, отвеждайки я далеч от Блек Рок. Момичето страда за сестра си, но научавайки цялата истина, се примирява въпреки всичко, което й е било наговорено, тя отново се доверява на жената, която я е родила.

Допълнителна информация:
-Дмитрий й връща медальона, който майка й й подарява преди да замине. В него има снимка на тях двете със сестра й Лейтън.
-Клаудия прилича на баща си, но е наследила характера и силите на майка си
-Кръстница й е Ренесме, която бяга с майка й в Русия, след като напускат Блек Рок


Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m9l18ftMjX1qd69tro1_500
Claudia-Rose Ozera
Claudia-Rose Ozera
The purest creation of Heaven, the sweetest perfection of Hell
The purest creation of Heaven, the sweetest perfection of Hell

Брой мнения : 628
Пари : 1740
Reputation : 0
Join date : 27.09.2012
Местожителство : Dark Ville

Character sheet
История: Всъщност Клоди никога не е била дъщеря на Ейвъри, ползвала я е просто като тяло, за да се роди.Всъщност истинските й родители са Дийн и Ренесме Уинчестър, но е била прогонена от тялото на Ренесме преди повече от 500 години и чак сега намира "убежище" при Ейвъри. Тъй като първоначално само Лейтън е зачената, Клаудия взима почти всички сили на сестра си, представлявайки старо свръхестествено същество. Не помни нищо от предишния си живот.
Години на героя: 19/4
Име: Клаудия-Роуз Ренесме Озера

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Пет Сеп 28, 2012 9:38 am

Одобрена си!Добре дошла, попълни си профила и приятно прекарване ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Alice. Нед Ное 04, 2012 12:51 pm

Име:
Алис

Години :
153/18

Раса:
Хибрид-Ангел/Вампир

Дарба:
Призоваване

Външен вид:
Красотата не идва просто така от нищото. Тя е нещо сложно и обратимо.. Красотата може да е вътрешна и външна, а в редките случаи и двете.. Истинската красота не принадлежи на човешките създания, а на нещо много по - висше от тях ..
Алис, неземно красиво момиче .. ангел ? Не!
Лицето и', сякаш изваяно от мрамор, бледо и лъчезарно.Копринено мека и дълга кестенява коса стелеща се по гърбът на момичето.Излъчващи топлина шоколадово кафяви очи и плътни, добре оформени устни покрити винаги с блестящ гланц.

Характер:
Алис беше истинско бедствие.Беше като фурия,през каквото минеше просто го..разрушаваше.Не можеше да седи мирна,постоянно трябваше да прави нещо,а в 99% от случаите това беше някоя нова пакост,която бе измислила.Винаги бе усмихната и готова за нови приключения.Още от малка си падаше по модата и когато майка й отсъстваше тя редовно обуваше пантофките и' и слагаше от любимото й червило.
След като порасна Али се превърна в истински инат.Не приемаше друг отговор освен съгласието на нейното желание.Беше непреклонна.Не можеше да приеме,че не може да има това,което иска.Всъщност, изобщо не го приемаше.
Али беше добра по душа,имаше дарбата да помага на всеки,който се нуждае от помощ,но и толкова трудно допускаше някой до себе си.Много редки бяха случаите,в които някой можеше да я опознае наистина.Пред напознатите тя просто слагаше една маска на непукист и сякаш всичко беше наред.

История:
1884//Дневник номер15
Скъпо днвениче,
Нещо се случва с мен чувствам се още по-силна, вярвам че не съм само ангел, но как е възможно това ?Не излизам от стаята си, далеч от светлината, обгърната от мрака.Очите ми изгарят щом погледна към светлината и не само .. чувствам непоносим глад, емоциите ми се менят бързо .. какво се случва ?
Единственото което помня от миналия ден беше че паднах в езерото, не можах да стигна до повърхността и край!
Как стигнах до брега?

--------------------------------

Ден втори,
Ангел съм от дълго време и нещо подобно никога не ми се бе случвало.Много по бърза съм от обикновен човек.След като слънцето залезе убих човек, изпих кръвта му, не можех да се контролирах и най-странното беше че кръвта ми хареса.
Сега разбирам аз съм хибрид между ангел и .. вампир!
Скъпо дневниче,
не знам колко дни изминаха, но знам че дните ми са преброени, хората усещат липсата на много хора които "изчезнаха". Започват да се досещат за вампирите пръснали са онова растение из целия град. Сигурна съм че не съм единствения вампир, ловците намериха труп с източена кръв! Трябва да се махна от този град преди да са ме хванали и убили!

2012//Дневник номер124
Скъпо дневниче,
Отново в нов град, Дарк Вил .. тук ми харесва, пълно е с различни същества като мен.Сигурна съм че ще бъда щастлива тук!


Снимка:
Герои на хибридите - Page 2 Tumblr_m6ig4a71qr1qj7hvgo1_500

Личност, която използвам за лик:
Nina Dobrev

Семейство:
-

Допълнителна информация:
-Притежава колие което я предпазва от слънцет

Alice.
Alice.
I will rip this town apart until it rains blood
I will rip this town apart until it rains blood

Брой мнения : 162
Пари : 1055
Reputation : 1
Join date : 03.11.2012
Местожителство : Дарк Вил<3

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Дийн Уинчестър Нед Ное 04, 2012 6:12 pm

Одобрена си, добре дошла!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by sutton badfield Нед Фев 03, 2013 5:51 pm

Герои на хибридите - Page 2 Img-thing?

Име: Сътън Бадфийлд

Години: 17/ 98

Раса: Полу - Ангел

Дарба: Четене на мисли

Външен вид: Черна, дълга, чуплива коса до под рамената. Слаба,стройна и среден ръст. Спортно и стегнато тяло. Шоколадово кафяви и нежни очи. Червени,меки и хубави устни. Съвременната и по –красива версия на Снежанка! Черна коса като абанос, снежно бяла кожа и червени като кръв устни.

Характер: Както всеки ангел тя е мила, но като всеки човек има чувства. Може да мрази колкото и да обича, може да се бори колкото и да се предава. Пред хората показва че е много силна и ще преодолее всичко, но понякога вътрешно се чувства отвратително. Забавна е и обича да се смее и да разсмива другите. Обича както всички ангели да убива демони и това и носи невероятна радост.

История: От малка е изоставена в Дом за сираци и непрестанно сменя приемни семейства, тъй като винаги е четяла мислите им без да се усеща и всички я взимали за луда и не я искали в къщата си. Израства сама, всеки месец в различна къща с непознати хора. накрая остава в дома. Никой не я иска да приятел и вечно е седяла сама, докато един ден когато беше на 12 довели в дома едно ново момче на нейната възраст. Около него се чувстваше странно, ядосваше се и го мразеше без причина. Един ден бяха всички деца в столовата и новото момче седнало до нея. Нещо в нея я тикаше към засягащо нечий живот престъпление. Не можеше да пренебрегне това което я предизвикваше от вътре. Взе ножа си и го забоде в сърцето на момчето, от него бликна ЧЕРНА кръв. Тогава разбра че нещо не беше наред, нито с нея,но нито и с момчето. Започна да бяга към стаята си докато всички крещяха уплашени. Взе в чантата си с кутията оставена от майка й с личните й вещи и избяга от дома. Тичаше колкото й държаха краката и се скри в една къща която беше под наем. Продължаваха да я търсят с години. Щом къщата в която живееше се продадеше, намираше друга и така. Един ден като отвори кутията оставена й от майка й от книгата й изпадна едно писмо. За пръв път го виждаше. В него пишеше каква беше тя, пишеше за целта й в живота, но нищо за родителите й, освен че баща й беше ангел а майка й човек. Сега Сътън вече е на 17 и живота й продължава както преди, освен че сега Сътън има едно задължение към хората. Да убива демони и да се пази да не разберат неподходящите хора за нея.

Личност, която използвам за лик: Chrystal Reed

Семейство: Нямам

Допълнителна информация: Нямам
sutton badfield
sutton badfield
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 9
Пари : 1651
Reputation : -1
Join date : 03.02.2013
Age : 26
Местожителство : Мексико

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by sutton badfield Нед Фев 03, 2013 5:52 pm

*Раса: полу-човек, полу - ангел
sutton badfield
sutton badfield
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 9
Пари : 1651
Reputation : -1
Join date : 03.02.2013
Age : 26
Местожителство : Мексико

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Нед Фев 03, 2013 5:59 pm

Вече си одобрена.. Приятно прекарване при нас!Да ти сменя ли ника на Сътън Бадфийлд или да си остане така? Герои на хибридите - Page 2 3533750866
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by sutton badfield Нед Фев 03, 2013 6:04 pm

Предпочитам го на английски, но ако може да махнеш долната черта ще съм ти много благодарна!! :)
sutton badfield
sutton badfield
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 9
Пари : 1651
Reputation : -1
Join date : 03.02.2013
Age : 26
Местожителство : Мексико

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Renesmee Winchester Нед Фев 03, 2013 6:08 pm

Веднага ще се погрижа Герои на хибридите - Page 2 3533750866
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на хибридите - Page 2 Empty Re: Герои на хибридите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите