Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Седемте смъртни гряха EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Седемте смъртни гряха EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Седемте смъртни гряха EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Седемте смъртни гряха EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Седемте смъртни гряха EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Седемте смъртни гряха EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Седемте смъртни гряха EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Седемте смъртни гряха EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Седемте смъртни гряха EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Седемте смъртни гряха EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Седемте смъртни гряха

+5
Дийн Уинчестър
Джони Хел
Marius Becker
Michelle Stevens
Renesmee Winchester
9 posters

Go down

Седемте смъртни гряха Empty Седемте смъртни гряха

Писане by Renesmee Winchester Сря Фев 22, 2012 7:08 pm

Смъртните грехове са:
Похотливост
Чревоугодничество
Алчност
Леност
Гняв
Завистничество
Горделивост

1. Име:
2. Години:
3. Прякор:
4. Кой смъртен грях сте:
5. Външен вид(+ снимка):
6. Характер:
7. История:
8. Допълнителна информация:


Последната промяна е направена от Renesmee на Пон Юли 30, 2012 10:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Michelle Stevens Пет Апр 06, 2012 3:47 pm

Седемте смъртни гряха Tumblr_m21n648wh31rp4osvo1_500
Amber Heard
Име:
Мишел Стивънс
Години:
22/неизвестни,но много
Раса:
Смъртен Грях - Похот
Дарба:
Проекция,Замръзяване на времето и Астрална Проекция
Външен Вид:
Мишел е ужасно красива жена.Тя е минионче.Висока е около 1 и 60 см,но за това винаги е на високи обувки.Тя е живала много повече от най-древният вампир и подържа външният си вид с отвара,която я дъжи винаги млада и във форма.Косата и е дълга и руса спускаща се под ръменете.В миналото тя я е носела къдрава с красиви и големи букли,но след вековете когато навлизат новите техники и материали за прически се харесва повече права.Когато е къдрава си спомня за годините в които всичко е било спокойно.Очте и са огромни и дълбоки.Тъмно синият им цвят и придава много секси физиономия.Повечето хора ги сръвняват със скъпоценни камъни.Усмивката й е голяма и много лъчезарна.Когато се усмихне може да те накара да забравиш всичко лошо около себе си.Силната ,черта в лицето й са дълбоките и завладяващи очи.С тях омайва всеки който си пожелае,дори и тези които не иска.Лорън винаги е била в ''крак с модата''.Зависи от векът тя се е обличала с най-скъпите и хубави дрехи.Обожава високите токчета и си има колекция от такива.Има котешка походка.Не е много висока ,но тялото и е перфектно изваяно.Слаба е но не прекалено .Кожата и е бяла и гладка .
Характер:
Мишел е най-голямата кучка която някога можеш да познаваш.Обича да се гаври със съществата и го прави редовно.Тя няма приятели има само врагове.Тъй като е Смъртен грях много малко хора се осмеляват да и се противопоставят.Обожава да спори и винаги е права.Има много силен характер и приема всичко със усмивка.Трудно може да бъде наранена.След толкова много години страдания тя не се подава на каквото и да е.Каквото и да и се случи продължава напред без да му обръща голямо внимание.Когато иска да отмъсти на някой го прави по най-ужасният начин.Обича да измъчва хората и то с болните им теми.Много е уверена в себе си и не слуша чуждото мнение.Прави всичко на своя глава и не мисли преди това.Ако се обърка нещо използва силите й и всичко е на мястото си.Забавлява се когато използва магия и го прави за почти всичко.Още от древноста тя си е била голяма развратница.Обожава мъжете както и секса.Трудно може да и се устои за това винаги може да си намери компания.Семейството й постоянно и е правело забележки за това ,че флиртува със всички.Дори е отмъкнала и годеникът на сестра й без да иска.Често убива мъжете с които е била предната вечер,защото искат още а тя не е жена за един мъж.Трудно може да си намери майсторът и до сега не и се е случвало.Мишел е най-малката дъщеря в семейство за това от древноста се отнасят с нея като с принцеса.
История:
Родена е преди много години.От малка обича да се закача със всички от противоположният пол.Когато успяват да избягат от Адът.Всички се разделили и тръгнали по своят път.Времето през което Мишел е била сама ,никак не е скучала.Забавлявала се е само както тя си знае.Различни мъже,алкохол и само партита.Това е нейният начин на живот и трудно някой може да го промени.Винаги е искала да се срещне отново с някой от семейството си.След като прави околсветско пътеществие чува за малко градче на име Дарк Вил.Решава да се премести там за да започне нова страница от животът си..
Допълнителна информация:
Пуши
- Пие
- Обича сериалът Gossip Girl
- Не оже да живее без кафе
- Колекционира обувки
Michelle Stevens
Michelle Stevens
Seven Deadly Sins
Seven Deadly Sins

Брой мнения : 9
Пари : 900
Reputation : 0
Join date : 06.04.2012

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Renesmee Winchester Пет Апр 06, 2012 5:27 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прикарване при нас! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Marius Becker Съб Апр 07, 2012 9:53 am

Г Н Я В

Седемте смъртни гряха Tumblr_m22y43aJFw1r4k0mso9_250 Седемте смъртни гряха Tumblr_m22y43aJFw1r4k0mso8_250 Седемте смъртни гряха Tumblr_m22y43aJFw1r4k0mso4_250
/Aaron Johnson/

Име: Мариус Бекер
Години: 27/...
Грях: Гняв
Външен вид: "Модел! Перфектната коса, кожа и тяло! Усмивка за милиони и дълбоки очи, в които се чете топлота." - Да бе, да. Мисля, че само Брад Пит отговаря на тези критерии. Всеки си има недостатъци. Досега не съм срещал напълно перфектно същество. И все пак има ли значение каква външност носим? Някой, някога не беше ли казал, че най-скъпото е в характерът. Няма значение дали си с дълги крака, по които милиони биха полудели или коса, която блести по-силно от лампата в стаята, когато не можеш да кажеш две приказки. Аз се опитвам да се примиря с малките недостатъци като непокорна коса, лош дъх и чупливи нокти на ръцете. Това съвсем не означава, че не се поддържам. Боря се с тъмната си коса, с която винаги имаме разногласия на коя страна да застане. Два пъти пускам пералнята в месеца и упорито се боря с още по-упоритите от мен петна. Но така е като си на самоотглеждане. Редовно сменям чорапите, което май ме отличава от "вечно разхвърляните и мърливи мъже", както са ни определяли нас, момичета. Имам сини очи, което е плюс, но каква е ползата като постоянно съм със слънчеви очила?! Слънцето винаги ме е дразнело. Ако се отнасяше до мен - всеки ден щеше да бъде зимен! Декември - рай, Юли - ад под небето!


Характер: Хм... бих казал труден като за начало. Наричам го така, защото никой не го разбира. Дори понякога аз сам се изгубвам в мислите си. Но знам едно - всички гледат само повърхността, обвивката на нещата. Сякаш никой не може да съзре вътрешността. Не ги виня. Те са хора. Не биха могли да разберат. Затова ги има и демоните. Може да ги наричат коварни, зли и безскрупулни, но те знаят, че са по-добри. Просто защото разбират. Всичко. Хората пред тях трябва да се кланят, защото те са съвършените. Но тъй като още не никой не може да го проумее, демоните се вият под земята като червеи, докато "възвишените" му творения си живеят горе като царе.
Но да се върна на темата. Аз съм бунтар. Винаги съм бил. В началото се опълчих и въпреки че бях изгонен, в пълният смисъл на думата, се почувствах по-добре от когато и да е било преди. Просто защото го направих. И с времето това чувство все по-често започна да минава през мен.
Хубавото при злото е, че можеш да правиш каквото си искаш и никой не ти търси сметка за това. Изиграваме хората, друг път сами себе си. Но в повечето случаи го правим за забавление. Едно от най-големите удоволствия на света е да притежаваш силата. Затова и я прилагаме над хората. Първо, защото ги мразим и второ, заради победата.
Да конкретизираме малко... Външно може и да изглеждам много силен и с непоклатима воля, но си имам и своите минуси. Повечето неща, които ми се случват, изживявам вътре в себе си. Не обичам да споделям емоциите си с други хора. Което предполагам ме прави страшно недоверчив. Не съм виновен за това, че не мога да вярвам на хората.


История: Роден съм много, много отдавна, когато още вашите майки и бащи не са били родени, нито пък вашите баби и дядовци, нито пък някой друг от кръвната ви линия до преди 3000 години, та и повече. И аз не знам кога е точно това "отдавна", защото спрях да броя рано и никога не ме е обсебвала манията да знам на колко точно съм. Някъде по света имам още шест братя и сестри. Не знам точно къде са, нито какво правят, а най-малко дали изобщо за живи. Това е защото избягах от вкъщи навреме. Или поне тогава ми се струваше много навреме. Идва един такъв момент, в който вече всичко ти е толкова омръзнало, че ако не го напуснеш има опасност да го намразиш. Но оттогава мина доста време и сега ми се иска да ги видя. Някой път може би ще ги потърся, но сега съм зает.
"С какво" бихте ме попитали вие. Как с какво? Със забавление, разбира се! Програмата ми е толкова претъпкана, че ще се пръсне по шевовете, ако продължавам да сипвам. Да си смъртен грях е много по-забавно, отколкото мислите. Мили дечица, убийството не винаги е като по филмите със сополиви нослета и подгизнали кърпички. Не, то може да бъде нещо много по-различно, обърнато с главата надолу, стига да знаеш правилните съставки. А и с времето открих, че не всички хора са скучни. Някои дори се доближават до "хубаво прекарано време", така че от време на време решавам да дам на човечеството още един шанс. И няма да ви лъжа - случвало се е да остана очарован.


Marius Becker
Marius Becker
Seven Deadly Sins
Seven Deadly Sins

Брой мнения : 4
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 07.04.2012

Character sheet
История: Програмата ми е толкова претъпкана, че ще се пръсне по шевовете, ако продължавам да сипвам. Да си смъртен грях е много по-забавно, отколкото мислите. Мили дечица, убийството не винаги е като по филмите със сополиви нослета и подгизнали кърпички. Не, то може да бъде нещо много по-различно, обърнато с главата надолу, стига да знаеш правилните съставки.
Години на героя: 27/...
Име: Мариус Бекер

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Renesmee Winchester Съб Апр 07, 2012 9:59 am

Одобрен си!Добре дошъл при нас и приятно прикарване ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Джони Хел Нед Апр 29, 2012 11:18 am

1. Име:
Джони Хел

2. Години:
20-3000

Дарба:
Илюзиоризиране, Призоваване, Целунат от сянката

3. Прякор:
Джони Браво (rofl)

4. Кой смъртен грях сте:
ГОРДЕЛИВОСТ

5. Външен вид(+ снимка):
Седемте смъртни гряха Tumblr_m1zdyznsta1qb9n2vo1_500-1
Тъмна коса, синьо-зелени поглъщащи те очи.Висок и строен с хубаво тяло и красива усмивка.Тъмна и гъста коса както и бритон щръкнал леко който обича да разрошва от време на време.С една дума той е перфектен, всяка жена би мечтала за мъж като него.Така стига толкова фукане!
Пада си по разпуснатия стил и кецовете.

6. Характер:
Джони е луда глава обожава партитата, алкохола и жените.Инат е и много заядлив, но винаги затапва това си му е направо дарба.Той си е ангелче, докато не го ядосаш.Може да се превъре в най-лошич ти кошмар, ще тенакара да поискаш да не си се раждал.Трудно може да го искараш извън релси, трнудно но все пак не опитвай.

7. История:
Маями, Ню Йорк, Париж, Ибиза, жени алкохол така минава дългият и безсмъртен живот на моя човек.Известен е като повелителя на женските, сигурно няма жена която да не го познава и която да не копнее за него.Джони знае как се живее един живот, той води живот по-добър и от на кино.С много проблеми, фрашкан с пари .. типично за един смъртен грях.Но всичко това омръзва! И ето ти един по скоромен живот в малкото градче Дарк Вил където са се събрали топа най-секси жени в света.

8. Допълнителна информация:
-Пие
-Пуши
-Спортните коли са му слабост
Джони Хел
Джони Хел
U can call me Johnny "bravo"
U can call me Johnny

Брой мнения : 106
Пари : 7455
Reputation : 0
Join date : 29.04.2012
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Дийн Уинчестър Нед Апр 29, 2012 11:26 am

Colton е зает, смени си лика и тогава ще те одобря! Седемте смъртни гряха 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Джони Хел Нед Апр 29, 2012 3:45 pm

Cam Gigandet
Джони Хел
Джони Хел
U can call me Johnny "bravo"
U can call me Johnny

Брой мнения : 106
Пари : 7455
Reputation : 0
Join date : 29.04.2012
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Дийн Уинчестър Нед Апр 29, 2012 3:53 pm

Одобрен си, добре дошъл (:
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Rose Hathaway Сря Май 02, 2012 5:33 pm

Име:
•Роузмари Хатауей /лик: Emily DiDonato/

Години:
•Изглежда на 19, но е създадена заедно със всички смъртни гряха малко след сътворяването на света.

Прякор:
•Роуз

Кой смъртен грях сте:
•Алчност
Седемте смъртни гряха Tumblr_m2i9k5I94K1qgmo8oo1_500
Външен вид:
Роуз е със средна височина (1.68). Тя притежава великолепни небесно сини очи и чаровна усмивка. Всеки път когато се усмихне от двете страни на бузите й се появяват две трапчинки, на които почти никой не може да устои. Тя е слаба с изваяно тяло. Косата й е кестенява на цвят, дълга и чуплива. Никога не е сменяла цвета на косата си и няма намерение да го прави. Също така много рядко я връзва, предпочита да я носи пусната.
Роуз има плътни устни, които розовеят на цвят. Не си пада по прекалено официалните дрехи. Предпочита да носи накъсани дънки, кожени якета и кецове. Миглите й са дълги, гъсти и извити..
Седемте смъртни гряха 4455714Z
Характер:
Роуз е от типа същества, които никога на прощават. Дори и предателството да е от най-ниска степен тя не проявява милост. Държи се сурово и студено с всички около нея, които са й безразлични, което ще рече - половината и дори повечето от съществата, които обитават планетата. Към враговете си е абсолютно безмилостна. Малцина се осмеляват да се изпречат на пътя й и да й се опълчат, но те биват заличавани от лицето на Земята за отрицателно време.
Когато Роуз е в игриво настроение може да бъде адски дружелюбна, или по-скоро престорено дружелюбна. Тя успява да прикрие колко студена, подла и зла е по принцип с фалшивата си усмивка, на които всички се връзват. Очите й също са й от голяма полза. Само ако пожелае може да ги накара да излъчват такава невиждана топлота и доброта и да прикрие смразяващия си поглед без много усилия.
Единствените същества, с които е искрено добронамерена са другите конници. С тях винаги се е разбирала, макар че е имало случаи когато много жестоко са се скарвали. Два от споровете им дори породиха двете световни войни. Заради странните си и различни до някъде характери, нищо чудно да избухне и Трета световна война.
Седемте смъртни гряха 4455783P
История:
Историята на Алчност започва още от създаването на света. Не е известно точно, в кой ден от сътворяването, но е сигурно, че тя и другите грехове са създадени след като Бог вдъхва живот на Адам и Ева.
Неизвестно е кой от греховете е най-могъщ, защото никога не са се спречквали до толкова, че да се вдигнат на бунт един срещу друг и да премерят силите си.
Алчност, както и останалите смъртни грехове са създадени, за да послужат на Луцифер в разрастването на Апокалипсиса и завладяването на света.
В началото всички грехове му били подчинени. Всички освен Горделивост. Поради буйния си нрав Горделивост никога не се е подчинявал/а на никого и ясно е заявявал/а, че никога няма да го направи.
Алчност и останалите грехове се ръководели от заповедите на Луцифер, но след като Апокалипсиса е спрян Луцифер бива затворен в килията, а смъртните грехове изчезват безследно.
Един ден обаче Алчност отново се появява. Тъй като Луцифер е заключен и няма кой да се разпорежда, Алчност решава, че може да прави каквото пожелае. Тя си втълпява, че не иска повече да бъде покорна на никого и би се опълчила ако някой се опита да я опитоми.
Алчност решава да заживее на земята, сред смъртните и другите същества и да се слее с тях. Все пак.. не случайно са казали "Опознай врага си преди да се впуснеш в битка".
За да се слее напълно тя си избира име: Роузмари Хатауей. Тя обаче често се представя с различни имена, в зависимост от настроенията й.
Роуз прекарва години в опити да намери останалите грехове и да се съберат отново. Наумила си е, че ако се съюзят ще бъдат всемогъщи и ще могат да завладеят целия свят, без помощта на Луцифер. Единственото, което я спира да изпълни плана си е, че останалите грехове са в неизвестност за сега и не е наясно с това дали те ще съгласят.
Седемте смъртни гряха Tumblr_m2hd36w06y1qk4uc3o3_500
Допълнителна информация:
•Има една единствена татуировка на ключицата, която гласи "I see beauty in evil".
•Има пръстен на лявата си ръка, който никога не сваля.
Седемте смъртни гряха 4455720T

Rose Hathaway

Брой мнения : 1
Пари : 100
Reputation : 0
Join date : 02.05.2012
Age : 30

Character sheet
История:
Години на героя:
Име: Роузмари Хатауей

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Renesmee Winchester Сря Май 02, 2012 5:39 pm

Този лик е зает!Смени го и ще те одобря ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Екс Сря Юли 18, 2012 11:57 pm

Име на героя: Александър Розууд (но всички го познават като Екс, почти никой не нае цялото му име)

Възраст: 27\неизвестни

Кой смъртен грях сте: Завистта

Прякор: Екс

Дарба: Материализация, Влиза в чуждите сънища

Работа: Сводник, нарко - барон, търговец на оръжия


Външен вид: Да, аз съм невероятен, красив, умен, отдаден на работата си, красив съм. Казах ли, че съм красив? Косата ми е винаги късо подстригана, подържам я така, за да привличам вниманието. Не че не събирам погледите с красотата си или с тялто си обсипано с татуйровки. Обичам себе си и не се мисля за сктомен, а и защо да бъда, като няма за какво да скромнича. Кафявите ми очи на моменти стават напълно черни, като бездънни ями в които потъваш. Ако са такива не се взирай дълго в тях защото наистина ще потънеш и ще станеш завистлив, също като мен.
Казах ли колко съм красив? Извинете ме, май пропуснах да го спомена. Кожата ми е млечно бяла, като блуза преседяла повече време в белина. Устните ми не са плътни и дебели, но за сметка на това са едно от най красивите неща на лицето ми. Нали съм си красавец. Не съм от най високите, само 184 сантиметра, но в това ми е чара. Интересува ли ви още нещо или вече се влюбихте в мен?

Седемте смъртни гряха Adam-levine-details-yoga

Характер: Това, че съм един от седемте не ме ли описва достатъчно добре. Аз не съм „Гордоста” не се смятам за неустоим. Не съм нито „Леност”, нито „Чревоугодничество”, което изклучва това да съм мързелив или да се тъпча за удоволствие. „Гнева” ми е стар приятел, а със „Алчността” сме братя, „Похотта” ми е сестра. Досетихте ли се кой съм аз? Естествено че най – красивия и очерователния, и най - искащият. Няма втори като мен и никога няма да има, защото аз съм „Завистта”. Това е единствената дума която ме описва, та аз съм един от седемте...

История: Нали знаете историята за създаването на света, когато Бог създал небето и земята и дрън – дрън всичко отсанало... Тогава бях ангел. И естествено един от най – красивите. Тогава Господ създе Адам и Ева. Бяха свясни, но много наивни и тъпи. Подадоха се на някаква си змия... Кой идиот ще повярва на змия и то говореща. Просто нямам думи за простотата им. Бяха продонени от Рая, създадоха семейство и всичко останало. Беше твърде скучно, както с тях така и без тях. Затова реших да го направя по интересно. Аз бях завистлив, защо те можеха да са свободни като птички а аз да трябва да изпълнявам заповеди. Накарах ги да бъдат като мен, те започнаха да си завиждат и да се карат... Тогава ме изгониха от Рая и се превърнах в Завистта. Последваха ме мойте братя и сестри, другите шест. Разпръснахме се по земята всяващи личностите си в хората. Това правим, от както е създаден света. И никой, никога няма да се оттърве от нас, защото сме безсмърни, пък и кое нищожество ще се усмели да се изправи срещу мен, та аз съм велик!

Допълнително: Като един от Седемте, е нормално да съм порочен, нали?

Екс
Екс
Seven Deadly Sins
Seven Deadly Sins

Брой мнения : 7
Пари : 525
Reputation : 0
Join date : 18.07.2012

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Renesmee Winchester Чет Юли 19, 2012 8:44 am

Одобрен си!Добре дошъл и приятно прекарване ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Мелани Дейл Чет Ное 08, 2012 7:01 pm

[Седемте смъртни гряха Tumblr_maq5s2Wvjb1qa8u7ho1_500
/Terra Jo Wallace/

Име:Мелани Дейл /ако може да се смени/
Години:20/Стара е колкото света
Дарба: Емпатия,Телепатия § Причиняване на болка с поглед
Раса:Смъртен грях/Похот/

И нека бъде светлина…светлина…светлина.
Тя отвори очите си и усети студените пръски вода върху лицето си.Студената скала върху която лежеше младото й тяло се издигаше в средата на океана.”Похот…” тих шепот мина покрай нея.”Похот…”някой шепнеше името й.Момичето бавно се изправи търсейки с надежда шепнещия…
Ехтенето от вълните,който се разбиваха в скалата бе силно.Вибрациите,който усещаше под нозете си й помагаха да разбере,че тя вече не е там и не е това,което е била.
„Но Господи!” промълви с надежда.”Не ме наказвай Господи”…
Лек допир по рамото й я накара да се обърне.Тя бързо извърна глава и пред очите й изникна образа на нейният любим. Този заради,които бе съгрешила.
Но изразът в очите му й подсказа.Тогава тя разбра….


Мелани Дейл се събуди в копринените си чаршафи,а кестенявата й коса се бе разпиляла по бялата калъфка на пухената възглавница…
В мислите й изникна първият ден на раждането й…
Знаете ли Вселената си има ред който трябва да се спазва. Нарушенията на този Ред са също част от него и човек някак си знае, когато трябва да извърши нарушение на Реда, което си е формена част от същия този Ред.
Но нейното раждане бе изключително голямо нарушение.
Всеки смъртен и безсмъртен е чувал за прекрасната история за смъртните грехове.Но не знае как и защо са се родили.
За да не изпадаме в недоразумения, според тълковния речник похотливост е: „Силно сексуално желание, влечение; сластолюбие, сладострастие”.
В редиците на смъртните грехове, няма библейско определение за похотливост. Може би причината е в това, че библейските ни праотци, очевидно са се чифтосвали като зайци и прекрасно са знаели що е похотливост.
Но няма да говорим за тях сега,а за Мелани.
„Михайле,какво се случи?” попита девойката гледайки в сините очи на своя любим.Но тя вече знаеше,знаеше какво ще й каже той.Знаеше,че тяхната любов я е проклела.Знаеше какво решение е взел техният Отец…Тя знаеше.
А погледа в очите му,този поглед сам й казваше,че е права.Очите й се затвориха и от тях се отрониха няколко едри сълзи.
„Мелани…Моля те”..Тя поклати глава и рухна в ръцете му.Зарови лице в гърдите му,а сълзите й започнаха да се стичат по лъскавите доспехи,притискащи стегнатите мускули на тялото му.
В съзнанието й изникнаха спомените на техният грях.Тя бе просто ангел,ангел спечелил вниманието на синът на Господ.Не беше нещо специално до преди няколко дни.
Те знаеха,че това е грешка,но не можеше само хората да грешат.Не бе редно,ала ето че най-сладкия грях ги бе довел до тук.
‘Михайле…Прости ми.” Отново промълви тя и се отдръпна.. „Прости ми,че ти причиних този срам.”Мъжът заговори,ала тя не го чуваше.Думите му не можеха да променят нещата.Тънките й ръце обгърнаха тялото й в опит да го предпазят от собствената й голота.Сълзите все още капеха от очите й докато леко докосване не привлече вниманието й за втори път. Тя погледна към мъжът ,които обичаше и се запита какво прави той?Защо сваляше медальона от врата си?
Отговорът дойде бързо.
„Това ще те пази…Това ще попречи на ловците и хората да те наранят… Това ще ти помогне да запазиш спомена за мен…Обичам те Мелани…” устните му се допряха до челото й,а секунди по-късно от него нямаше й следа.
„Похот…” тя отново чу името си. Обърна се и видя новото си семейство.Гордостта й подаде ръка,а Чревоогодничеството покри тялото й със златна наметка.
„Похот..” тя тръгна с новото си семейство и се обърна назад…Това беше нейното проклятие.Нейното наказание.Бе омърсила Божият син и сега бе прокълната да омърсява до края на дните си… Всеки мъж щеше да я желае,а тя щеше да желае само един,които нямаше да има.
Нейното проклятие,което щеше да се превърне в кошмар за всеки изпречил се пред очите й.
„Похот”…
Мелани потърка очи и се изправи.Поредният сън…Поредният ден.Но сега беше друга.Вече не бе онова плахо новородено момиче…Вече бе фантазия и кошмар за мъжете.
„Похот…” шепотът отново премина покрай нея…А когато вдигна поглед към прозореца очите й бяха черни като нощта…Черни като сърцето й…Като душата й.
Мелани Дейл
Мелани Дейл
Seven Deadly Sins
Seven Deadly Sins

Брой мнения : 11
Пари : 910
Reputation : 0
Join date : 08.11.2012

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Дийн Уинчестър Чет Ное 08, 2012 7:03 pm

Одобрена си!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by What Lies Beneath Сря Яну 30, 2013 3:39 pm

1. Име: Кармен Емптимън Кроуел-Кейджфри

2. Години: 25/??

3. Прякор: няма

4. Кой смъртен грях сте: Алчност

5. Външен вид(+ снимка):
Седемте смъртни гряха 68688_472550576136739_479401564_n Седемте смъртни гряха Tumblr_mfn0gm39x11rtky03o1_500 /Evilla D Ark/
Синьо-сиви очи, дълга червена коса, изкусително тяло и множество татуировки. Да, това е тя. Често получава покани за леглото и редовно я наричат кучка, заради отказите ѝ, а и заради държанието ѝ. Не ѝ пречи да се разголва, даже обича. Настроението ѝ винаги определя стила ѝ, който често се оказва твърде провокативен за заобикалящата я среда, но пък за сметка на упреците, които получава от моралните образци на живот, Катрин има непукиста душа и никога не чувстваше и капка вина. Не коментира другите за стила им, само ако я накарат, защото вкусът ѝ е твърде суров.

6. Характер: Когато живееш твърде много години на Земята, ставаш по-спокоен, но естествено запазваш темперамента си и ако си достатъчно умен, се научаваш да го контролираш. Кармен трудно показва чувствата си, мислите ѝ винаги остават единствено и само за нея, а каквото мисли за някого, никога не го казва на момента- чака удобно време да изрече болезнените думи, когато отсрещния човек е най-раним. Пука ѝ единствено за нея, помага на приятели, но в крайна сметка.. те са само приятели. В този свят трябва да оцеляваш, а не да бъдеш близък с някого. И в този аспект, винаги оставаш сам и това тя най-много обича. Мрази всички и тяхната глупост, не обича драмите, не обича празните приказки, които само могат да ѝ загубят времето. Обича да прекарва нощите си в стриптийзклуб, в компанията на господин Walker или пък Teacher’s, или пък който й да е друг, отколкото да слуша някой идиот. Обожава стриптизьорките , техните представления и именно заради това й беше лепната професията курва, която тя впрочем обожаваше. И макар цялата тази шумотевица около нея, тя все пак предпочита самотните нощи, където може да общува с разумен човек- второто ѝ Аз. Раздвоената ѝ самоличност често ѝ докарва проблеми, но пък ей, поне винаги има един умен човек с нея!
А и все пак, всеки е луд- едни малко, други много, а трети…

7. История:
Когато имаш живот, в който ти не си този, който искаш да си, най-ужасното наказания е да те оставят жив. Да бъдеш нечия кукла на конци, при това кукла, която е отдала душата си само, за да бъде перфектна, за да са доволни всички. Така продължаваш да даваш и даваш, и даваш.. докато останеш празен и тогава някой ти каже какво нищо си ти, поглеждаш в себе си и се чудиш какво можеш да изтръгнеш от себе си, за да дадеш и да се докажеш, че си някой. Тогава разбираш, че няма нещо в теб, което да е останало. Разбираш, че си наистина нищо. Една красива кукла, управляване, без душа, без съзнание, без право – чудиш се защо продължаваш тези земни мъки, които те задушават, раздират те бавно от вътре и дори когато няма за какво да се захванат те намират и малкото останало самочувствие в теб и го смачкват на топка и го запалват. Как да се отървеш от тези мъки, от този монотонен живот, в който всеки ден умираш, а си жив, в който всеки те убива, а ти като финикс възкръсваш, само че.. не си свободен, ти си в затвор на собственото си тяло. Как, как да се измъкнеш? Смъртта, изглежда е единственото решение, но когато ти отнемат и нея, тогава, кажете ми, тогава какво остава?
Кръвта се стече по черната дантелена рокля, алените устни не помръдваха, дробовете не се пълнеха с въздух, а тялото се бе сгромолясало на пода и в едната ръка се поддаваше огнестрелното оръжие. От дупката в гърдите продължаваше да тече кръв. Каква гротеска картина, а някак си красива. Долен завършек на красивата кукла…
Само че, когато си ужасен човек, получаваш и ужасни наказания- в случая – живот! Катрин бе вършела ужасни неща, потресаващи и отвратителни, но винаги си е плащала през носа- нейният живот се бе превърнал в най-големия ѝ враг. И когато ѝ дойде реда да си почине от всичко… нещата не можеха просто да свършат толкова хубаво. Истината далеч не бе така спокойна… Как можа да си помисли, че един куршум би дал край на такава болка?!
Казват, че като умреш срещаш Смъртта и май е вярно. Катрин я бе срещнала, а тя бе по-строга отколкото предполагаше. Тя получи своето наказание- а именно слуга на Смъртта. Нашата човешка кукла на конци се бе превърнала в нещо ужасно – безсмъртна.. Сега беше онзи грях, който всеки притежава и всеки се бои колко от него ще има в себе си.. Алчност..
А каква беше Кармен? Алчна за живот или смърт, това нямаше значение за Смъртта. Някой трябваше да страда и тази неполека задача се бе паднала на нея. Нямаше друг избор освен да заживее с врага си- животът. Сега Кармен остана във вечността, но за разлика от преди бе свободна, но обречена да броди…


8. Допълнителна информация:
- Татуировки, отразяващи моменти състояния и запечатали множество години върху лика ѝ.
- Има домашен любимец – Черна Мамба, на име Кела.
What Lies Beneath
What Lies Beneath
Seven Deadly Sins
Seven Deadly Sins

Брой мнения : 1
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Character sheet
История:
Години на героя:
Име:

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Дийн Уинчестър Сря Яну 30, 2013 4:58 pm

Одобрена си, добре дошла Седемте смъртни гряха 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Седемте смъртни гряха Empty Re: Седемте смъртни гряха

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите