Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Герои на ангелите EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Герои на ангелите EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Герои на ангелите EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Герои на ангелите EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Герои на ангелите EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Герои на ангелите EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Герои на ангелите EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Герои на ангелите EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Герои на ангелите EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Герои на ангелите EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Герои на ангелите

+12
Арадия
Джеймс
Catherine.
Лейтън Клер Озера
Есме
Bonnie Benet. ♥
Ейнджъл Хевън
Дийн Уинчестър
Алиса
Renesmee Winchester
Каладрия.
Сойър Скот
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Герои на ангелите Empty Герои на ангелите

Писане by Сойър Скот Вто Ное 29, 2011 8:49 pm

Име:
Години : (при зависимост расата на колко изглежда и на колко наистина е)
Раса: информация за расите
тук
Дарба:
Външен вид: (най-малко три реда)
Характер: (най-малко четири реда)
История: (най-малко пет реда)
Снимка:
Личност, която използвам за лик:
Семейство: (по желание)
Допълнителна информация: (по желание)



Последната промяна е направена от Сойър Скот на Пон Дек 05, 2011 6:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сойър Скот
Сойър Скот
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 121
Пари : 13877
Reputation : 0
Join date : 29.11.2011

Character sheet
История:
Години на героя: 16
Име: Сойър Скот

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Каладрия. Нед Дек 04, 2011 8:12 am

Герои на ангелите Carlanietofhm10
[ Carla Nieto ]

И M E
Каладрия. Повечето ме наричат накратко Ри, но също съм позната и като Кая, Ирен, Далия и други.

Г О Д И Н И
Изглеждам сякаш съм на шестнадесет, но истинската ми възраст надхвърля 3000 години.

Р А С А
Ангел. И по-точно - архонт (това го открих по-късно).

Герои на ангелите 23200laactrizcarlanieto

Х А Р А К Т Е Р
Нямах шанса да го оформя окончателно, тъй като съдбата се намеси и ме превърна в личност с ярка индивидуалност само за тези, които знаят как да гледат на мен.
Не мога да кажа, че по принцип съм добра или състрадателна. Последното се отключва само в строго определени случаи, които не са често срещани. Но не мога и да кажа, че по принцип съм зла и жестока. Трябва да ме предизвикаш, за да си навлечеш моя гняв, а аз никога не се ядосвам. Но и не вредя на човек без причина. Ако нещо се случи на някой докато аз съм покрай него – това е съдба. Аз нямам никаква вина, тъй като не съм направила нищо с лоши намерения, макар че ако решех да бъда лоша, можех да се превърна в най-ужасния ви кошмар. В общи линии аз съм неутрализирала действията си от думичките „зло” и „добро”. За мен доброто и злото са въпрос на гледни точки. Аз просто идвам и заминавам, а това, което остава след мен, е просто следствие от моето присъствие, нищо повече.
Аз съм като пчела. Не я ли закачаш – нищо няма да ти направи. Закачиш ли я – ще те ужили. И то по такъв начин, че няма да ти се иска да си жив.


И С Т О Р И Я
Всички вие знаете за древен Рим единствено от учебниците по История и историческите филми, от летописите и музеите, но аз знам много повече от всеки професор по история, без дори да съм чела някоя книга за древен Рим. Защото това бе моят свят, това бе моят... ад.
Не мога да ви кажа кога горе-долу съм се родила, нито кои са родителите ми. Трябва да е било доста преди Христа, защото ясно си спомням Христос от раждането до смъртта му на кръста. Но когато и да съм се била родила, явно майка ми ме е мразела достатъчно, за да ме изостави на някакви хора, които ме третираха като животно. Всеки ден аз ставах преди всички и отивах за вода (не бяхме никак богати), после се връщах, премитах, избърсвах праха, носех дрехите да ги пера на реката и след това, с изтръпнали от студената вода пръсти, ги простирах. После започвах да готвя... И за всичко това получавах по един къшей хляб в края на деня, когато всички са се върнали и нахранили. И така докато не навърших шестнайсет.
Веднъж се опитах да открадна малко храна от тази, която готвех, но ме хванаха на място. В пристъп на ярост господарят (или казано по съвременно му – приемният ми баща) така ме удари през лицето, че се завъртях веднъж около себе си и паднах, удряйки си силно главата в ръба на нещо твърдо. Моментално изпаднах в безсъзнание, а когато се свестих, осъзнах, че не виждам нищо.
Бях ослепяла.
(Както един лекар през края на двайсети век установи - получила съм отлепване на ретината от удара и това е довело до ослепяването ми.)
И отгоре на всичко – бях изоставена. Този път напълно изоставена. Събудих се на брега на една река и когато отворих очи, първото нещо, което усетих, беше силната, остра болка в главата. След това осъзнах, че мракът пред очите ми не се разсейва, не изчезва... Ще ме попитате как тогава съм разбрала, че съм на брега на река? Ами, чух толкова познатия шум на вода, преди да осъзная ужасната истина и да се разплача от безсилие. Бях гладна, сама и сляпа и скоро сигурно щеше да дойде някой чакал, който да закуси с мен, а аз не можех да направя нищо. Абсолютно нищо.
Обаче измежду риданията си чух човешки стъпки и страх изпълни сърцето ми.
- Искаш ли това да спре? – чух ясен, мил мъжки глас. Подсмъркнах, докато кимам с глава. Мъжът се приближи, чух стъпките му по-близко и усетих ръката му върху крехкото ми, голо рамо. – Ще те направя като себе си, защото душата ти е чиста и неосквернена. Ти го заслужаваш най-много от всички.
Не разбирах за какво говори непознатият, просто се надявах да ми помогне или да ме убие, за да се свършва този кошмар. Тогава усетих как нещо влиза в мен, някаква прекрасна енергия се вля в тялото ми в онази нощ и аз се превърнах в това, което съм.
Замръзнах във великолепието на своите шестнадесет години завинаги и дори слепотата ми бе излекувана... донякъде. Болката и безсилието ми също бяха излекувани и аз се преродих като изцяло нов човек... изключвайки частта с „човек”-а.


Герои на ангелите 23198carlanietounadelas

В Ъ Н Ш Е Н В И Д
Косата ми може да се определи като сламено руса и мени оттенъците си според светлината. Чуплива е и ми стига до гръдния кош. Имам чиста, бяла кожа и очи със странен сиво-зелен цвят. Обаче цветът им е променлив – когато използвам силите си стават прозрачно сини, като ледена вода, и зениците ми се свиват и разширяват силно.

Д О П Ъ Л Н И Т Е Л Н О
// Енергийните полета (аурите) на всички живи същества и предмети са единственото, което виждам. В моите очи не съществуват никакви други очертания, само мрак и цветовете на аурите. По цвета на една аура мога да видя ако някой е тъжен и да го развеселя, мога да видя кой от каква болест страда и да го излекувам или разболея още повече, мога да видя кой какво е и дори мога да местя предмети, като свързвам аурата си с тази на предметите.
// Почти винаги съм с едни кръгли черни очила, кацнали на лицето ми и позволявайки да виждам другите, но без те да могат да видят накъде шари погледа ми, и с тежък грим.
// След като изживях доста разочарования през последните три хиляди години, се отказах да се обвързвам с някой, независимо как. Осъзнах, че в моето положение не можеш да имаш приятели, нито семейство. Започнах да използвам хората и да ги захвърлям на боклука, след като станат безполезни.
// През живота си направих някои неща, с които прекрачих границите на позволеното и от едно хилядолетие ме преследват с намерението да ме убият. Едва ли има същество, което да не е чувало пренасящата се от уста на уста обява с обещание за награда за този, който ме залови. Жива или мъртва.

Каладрия.
Каладрия.
Angel
Angel

Брой мнения : 17
Пари : 1502
Reputation : 0
Join date : 04.12.2011

Character sheet
История: Родена и отрасла в древен Рим, след един инцидент Каладрия ослепява и по-късно бива превърната в ангел от мистериозен непознат. През годините прави много неща, заради които сега и Ада и Рая я преследват и искат мъртва.
Години на героя: 16. / повече от 3000.
Име: Каладрия (Ри)

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Нед Дек 04, 2011 9:09 am

Одобрена си.Добре дошла и приятно прекарване. ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Алиса Нед Дек 04, 2011 10:52 pm

Име: Алиса ♥

Години : 17/500

Раса: ангел

Външен вид: Алиса е красавица. Има красива и нежна кожа. Косата и е дълга и черна. Естесвена е къдрава, но Роуз обича да експериментира. Понякога я изправя или я къдри наново с маша или разни други неща. Очите и са сини, дълбоки, изразителни. Човек може да разбере много за нея ако се вгледа в тях. Има красиви плътни устни и прекрсна усмивка, която крие само ако е в много лошо настроение. Пада си по спортния стил на обличане, но когато има повод си избира елегантни и официални рокли.

Характер: Алиса е с променлив характер. В някои моменти е щастлива сякаш нищо не може да и развали настроението. Но като всеки нормален човек и тя си има лоши дни, в които е като буреносен облак и се заяжда с всички. Когато се усети, че някой не и е виновен за скапаното настроение предпочита да се усамоти за да и мине. Попринцип е добър човек и е готова на всичко за приятелите си. Луда глава и и щуротиите и се отдават.

История: Алиса е отраснала в заможно семейство. Никога не е била лишена от това, което иска или може би от това, което родителите и мислят, че иска. Тя е била буйно дете. Неин най-добър приятел бил синът на слугите - Филип и тя обичала да играе с него всеки ден. Те израстнали заедно и както винаги се случва..се влюбили. Срещали се тайно, тъй като Алиса знаела как ще реагират майка и и баща и въпреки че твърдят, че я подкрепят във всичко. Дълго време двамата успяват да опазят тайната си, но един ден бащата на Алиса ги заварва докато се разхождат и вижда, че се целуват. Въпреки че много я обича, баща и я наказва и от яд я пребива и заключва в стаята и. Бунтарския дух на Алиса не и позволява да продължи така и да се примири и тя решава да се самоубие и да покаже на баща си, че той няма да я командва. Тя се хвърля през прозореца си и въпреки че не пада от високо си чупи врата и умира. Буди се след няколко дни в някаква мизерна къща, но се чувства различно, някак по-силна от преди. Мъжът, който я спасява и разказва, за това, което е сега.

Снимка: Герои на ангелите Megan-Fox-for-Giorgio-Armani-Beauty-2011-Campaign3
Личност, която използвам за лик: Меган Фокс
Семейство: (по желание)
Допълнителна информация: (по желание)
Алиса
Алиса
Angel
Angel

Брой мнения : 180
Пари : 15828
Reputation : 0
Join date : 04.12.2011

Character sheet
История: la familia Kéksove...
Години на героя: 17/500
Име: Алиса ♥

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Нед Дек 04, 2011 10:57 pm

Одобрена си, добре дошла и се забавлявай! (:
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Ейнджъл Хевън Пон Дек 05, 2011 1:52 pm

Име:
Ейнджъл Хевън
Години :
22/500
Раса:
Ангел
Външен вид:
Герои на ангелите Tumblr_lvo81xD4gY1qbdkibo1_500
Ейнджъл е повече от красива!Има стегнато,стройно тяло.Мека,бяла и като коприна кожа.Месести устни.Но идва ред и на най-красивото нещо от лицето й-очите.Кристално сини,пронизващи,но и топли,зависи според ситуацията.Има средно дълга руса коса.Винаги се облича стилно.Типично ангелче.
Характер:
Зависи в какво настроение е.Ако й е ядосано,се държи грубо с всички,независимо дали са й приятели или не,но ако е весела или не е станало нищо лошо се държи мило и дружелюбно.Готова е да помогне с каквото може.Голям инат е,никой не може да я убеди в противоположното,ако тя самата не го повярва.
История:
Ейнджъл винаги е била добро момиче,винаги е била послушна и е помагала на родителите си.Но когато разбира,че има доведена сестра,че баща й е изневерил на майка й тя губи всякакво доверие в него.Започва постепенно да се затваря в себе си.Дори един път прави опит да убие доведената си сестра,изпитва ненавист към нея.Безпаричието също води до проблеми,тя не може да плати учението си и прекъсва училище докато е в 11 клас.След развода на родителите й тя е повече от съкрушена и наранена,а положението се влошава със смъртта на майка й.Така тя трябва сама да се грижи за сестра си,защото баща й е в неизвестност.Един ден, докато отива на пазар за да купи някои продукти внезапно бива прегазена от кола.След дни се събужда на съвсем друго място.В огромен и луксозен апартамент,а на масата до нея намира бележка.Там й е обяснено подробно какво е станало с нея.
Снимка:Герои на ангелите Tumblr_lvnzqlzeAz1qg187co1_500
Личност, която използвам за лик:Doutzen Kroes
Семейство: (по желание)
Допълнителна информация:
-обича животните
-пуши
-има татуировка*ангелски крила* на гърба
-обича да спортува
Ейнджъл Хевън
Ейнджъл Хевън
Angel
Angel

Брой мнения : 240
Пари : 17274
Reputation : 0
Join date : 05.12.2011

Character sheet
История: Ейнджъл винаги е била добро момиче,винаги е била послушна и е помагала на родителите си.Но когато разбира,че има доведена сестра,че баща й е изневерил на майка й тя губи всякакво доверие в него.Започва постепенно да се затваря в себе си.Дори един път прави опит да убие доведената си сестра,изпитва ненавист към нея.Безпаричието също води до проблеми,тя не може да плати учението си и прекъсва училище докато е в 11 клас.След развода на родителите й тя е повече от съкрушена и наранена,а положението се влошава със смъртта на майка й.Така тя трябва сама да се грижи за сестра си,защото баща й е в неизвестност.Един ден, докато отива на пазар за да купи някои продукти внезапно бива прегазена от кола.След дни се събужда на съвсем друго място.В огромен и луксозен апартамент,а на масата до нея намира бележка.Там й е обяснено подробно какво е станало с нея.
Години на героя: 22/500
Име: Ейнджъл Хевън

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Пон Дек 05, 2011 1:56 pm

Мм.. преди 500 години мисля, че е нямало училища и болници. Ама айде, да мине от мен, одобрена си! ;дд (:
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Bonnie Benet. ♥ Чет Дек 22, 2011 8:01 pm

Герои на ангелите 4174683r

Име: Ариана ♥

Години: Изглежда на 19, но всъщност е родена в първите години от света

Раса: Ангел

Дарба: Притежава силата да лекува; Телепатия; Емпатия;

Външен вид: Ариана е много красива и привлекателна. Тя има не много висока, но стройна фигура. Косата й е дълга до кръста и руса на цвят. Доста мека на допир, както и кожата й.Скулите на лицето й са ясно изразени. Очите й са сини на цвят, предизвикващи илюзията, че потъваш в тях. Нослето й е малко, а устните тънки, но сочни. В буквалния смисъл притежава ангелска усмивка, която е доста трудно да не забележиш. Харесва й да се облича в спортно-елегантен стил, но до голяма степен облеклото й зависи от това, в какво настроение е тя. Ариана притежава вроден чар, който никога не остава незабележим. Успява да привлече вниманието към себе си, дори тоава, когато не иска.

Характер: Момичето е с типичен ангелски характер. Тя е повече от добродушна и мила. Винаги е готова да помогне с каквото може и когато може.. В никакъв случай не е егоистка. Понякога прекаленото внимание я кара да става стеснителна и да изпитва известна доза срам и неудобство. Ариана има "златни" ръце както казват някои, а това е предизвикано именно заради способността й да лекува само с допир. Тя от своя страна притежава и други качества. Въпреки доброто си отношение, по душа тя е силна и борбена личност. Обича да помага, но не и да помагат на нея. Харесва й да дава съвети, но не и да дават на нея, одобено когато не е изявила желание за тях. Момичето смята себе си за достатъчно разумно и умно, за да взема сама решенията за живота си без чужда намеса.
Тя е оптимист, който никога не се отказва от това, което е започнал. Умее да бъде забавна, интересна и дори потайна. Никак не й допада идеята да й казват какво да прави, най-вече със себе си. Тя е разговорлива, но в същото време и добър слушател. Понякога е наивна и прекалено доверчива. Ариана е чувствителна личност, но и смела. Никога не се бои да каже и покаже какво чувства, въпреки риска, че може да бъде наранена.

История: Ариана живее векове наред в прекрасния Рай, който съществува в небесата. Момичето било един от най-красивите ангели в небесното царство. Била доста близка с Бога, той бил един от най-добрите й приятели. Там тя е обичана и уважавана от себеподобните си, но въпреки това винаги нещо й е липсвало, освен семейството й разбира се. За семейството си знае само, че е имала брат, но никога не го е виждала.
Ангелът копнеел да слезе на земята, да изпита човешките чувства - силата на влюбването, дори болата последвана от това, щастието и страданието. Тя копнеела да зърне отблизо и да се потопи един нов свят. Един ден попитала Бога дали може да слезе долу. А Той й отвърнал по следния начин:
- Ще изпълня желанието ти, мила Ариана. Но помни, че ти сама избра това. За теб винаги ще има място тук.
Момичето щастливо се усмихнало и благодарило на Бога. Не разбирала напълно думите му, но се надявала, че някой ден ще ги осъзнае. Няколко дни търсила тяло, което да използва на Земята. Накрая открила момиче на име Моника. Тя живеела в бедно селце,където била сираче. Не искала повече живота, който има и веднага приела. Така ангелът слязъл на земята и започнал да обикаля по света. В крайна сметка достигнала до Dark Ville и се остановила там, където живее и до днес.

Личност, която използвам за лик: Керли



Последната промяна е направена от Ариана ♥ на Чет Дек 22, 2011 8:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Bonnie Benet. ♥
Bonnie Benet. ♥
Vampire
Vampire

Брой мнения : 8
Пари : 800
Reputation : 0
Join date : 22.12.2011
Age : 27

Character sheet
История:
Години на героя: 19 / родена в първите години от света
Име: Ариана ♥

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Чет Дек 22, 2011 8:09 pm

Одобрена си.Добре дошла и приятно прекарване ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Есме Пет Дек 23, 2011 8:05 pm

Герои на ангелите Ashley-greene-saks

Име: Есме
Години : 19/ 753
Раса: Ангел
Дарба: Контрол на огъня и създаване на илюзии.
Външен вид: Есме има дълга кестенява коса, която в повечето случаи се стеле свободно по гърба й. Изключително красиви зелени очи със златисти точици, приличат на пролетни листа огряти от слънцето. Спокойният й поглед те подканва да й се довериш и да я обикнеш, но това не винаги е добре за теб. Има нежна и деликатна кожа,малки и плътни розови устни и право малко носле.С елегантните си извивки,тя винаги е привличала погледите на всички. Заразителната й усмивка може да направи чудеса...
Характер: Есме е много спокойна личност, много трудно някой може да я изкара извън контрол, но ако това се случи тя може да го подпали… буквално. През повечето време е мила, добра и приятелски настроена и всеки може да се порадва на веселото й настроение и закачливия й нрав. Може да бъде както безумно смела, така и плаха, потреперваща от страх. По принцип е усмихната, всеотдайна и готова да помогне на всеки, който има нужда, но някой я подразни - всички да се пазят... тогава се появява другото и аз - отмъстително, грубо и дяволски подло.
История : Есме се ражда и израства в едно обикновено семейство, поне според нейните виждания и разбирания. Но когато е на четиринадесет години дарбите й започват да се проявяват и Есме и родителите й са принудени да й разкрият всичко за ангелския й произход. След време тя се научава да владее дарбите си до съвършенство, освен това се сблъсква с още нещо – потребността да крие крилата си. Когато се налага да живееш сред хората трябва и да изглеждаш и да се държиш като тях, затова Есме прилича на всеки нормален тийнейджър. Веднъж няколко демони пленяват нея и брат й, но с обединени сили двамата успяват да се измъкнат.
Личност, която използвам за лик: Ашли Грийн
Допълнителна информация: Тя е доста талантлива личност, умее да свири на пиано и китара, също и пее донякъде.
Есме
Есме
Angel
Angel

Брой мнения : 14
Пари : 1301
Reputation : 0
Join date : 23.12.2011
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Пет Дек 23, 2011 8:35 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прекарване ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Лейтън Клер Озера Пет Фев 10, 2012 5:18 pm

Герои на ангелите Tv_lightbox_aria

Име :Ашли Стоун

Години :18/693

Раса :Ангел

Дарба : Адаптация

Външен вид :Ашли не е много висока,но въпреки това има красиво и стегнато тяло.Големите й залени очи почти хипнотизират мъжете.Усмивката й е ослепителна и за щастие на всички тя често я показва.Кафявата й коса е дълга и права,но Аш често я оформя в различни прически.Има си свой собствен стил на обличане и рядко се влияе от мнението на другите за него.

Характер :Тя е много добра и помага на всички с каквото може,но враговете й трябва да се пазят от нея.Би дала живота си за приятелите.Ашли си пада малко инат и винаги постига каквото си науми.Мрази да й заповядват.Мрази лъжата и не лъже,освен,ако не е наложително.Въпреки доброто си сърце понякога тя е доста злопаметна, но това се случва само ако другия наистина си го заслужава.Не мрази никого и рядко употребява думата омраза.

История :Когато е била още на 4 години е започнала да се променя.Била е уплашена от всички, които били настроени негативно към нея, заради дарбите, които тя все още не умеела да владее.Поради това тя се скрива от света.Когато отново започва да общува с хора ,на 16 години, когато вече владее силите си, тя си намира много приятели.През цялото време е направлявана от друг ангел, който й помага да се справи с всичко.Но когато се влюбва на ангелът му е вече трудно да й дава съвети и тя не го слуша.В крайна сметка остава с разбито сърце.Въпреки това ангелът й помага да забрави и да си остане същата каквато е била до сега.

Личност, която използвам за лик: Lucy Hale
Семейство: Не ги познава
Лейтън Клер Озера
Лейтън Клер Озера
Pretty little angel
Pretty little angel

Брой мнения : 368
Пари : 12982
Reputation : 2
Join date : 10.02.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Пет Фев 10, 2012 5:20 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прекарване (:
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Catherine. Съб Фев 11, 2012 3:32 pm

Герои на ангелите Susan%2520Coffey
Susan Coffey.

Име:
Акасиа Уест. * Истинско име Леа Грийн.
Години :
19 - Доста
Раса :
Ангел.
Дарба:
Контрол над съзнанията чрез мисъл.

Външен вид: (най-малко три реда)
Косата й е червена,по някой път променя цвета си в рижаво. Има дълбоки и големи пъстри очи. Висока е един метър и шейсет,обожава да носи конверси,тениски по неrн дизайн - тя е един типичен тийн. Естествено като всяко едно момиче обича да носи рокли и поли,но нейния стил е по-рокерски. Кожата й е много,много бяла и това винаги се набива на очи. Каквото и да правя тя си остава снежно бяла.

Характер: (най-малко четири реда)
Тя е от затворения тип хора,макар че винаги и готова за някоя лудория. Предпочита да живее в свой собствен свят,просто защото истинския много я е наранил. Много е ранима и се старае да го скрие,но по някой път не й се получава. " Извинявай " за нея не върши работа ако наистина си оплескал нещата. Може да не говори на някого в продължение на години. Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи. Мистериозно момиче е.

История: (най-малко пет реда)

Кое прави трагична историята на един Ангел? Прогонването му от Рая или влюбването в неподходящия? Сами си изберете. Леа е родена в Рая,но родителите й биват убити още след раждането й. Били едни от последователите на Луцифер. Леа била отгледана от Каролин - сестрата на Майка - бащата на Леа. Леа била палаво дете,както всички други много искала да си има родители,но знаела че тях вече ги няма. Знаела че са мъртви. На хората можеш да кажеш " няма ги.. горе в рая са" ,но за един Ангел това не върши работа. Докато растяла се сприятелила с доста хора в рая,но и доста от там я мразели. Чакали я да направи грешна стъпка,защото все пак била дете на предатели. И този ден дошъл. Тя била на 16,а момчето било на 20. Срещали се често,споделяли си (почти) всичко,проблема ли? той бил човек,а тя не. Винаги била потайна,никога не била напълно честна,а такава връзка? Едва ли има бъдеще.
Враговете на Леа използвали тази връзка срещу нея и я прогонили от Рая,а след като Леа разказала всичко на момчето,но това не било най-разумното нещо. След няколко дена той изчезнал,преместил се в друг град оставяйки бележка с " Съжалявам. Няма да се получи"
Паднал Ангел с разбито сърце никога не е добра комбинация. Прекръстила се на Акасиа малко по късно.
Catherine.
Catherine.

Брой мнения : 12
Пари : 494
Reputation : 0
Join date : 11.02.2012

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Съб Фев 11, 2012 3:50 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прекарване с нас! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Джеймс Сря Фев 15, 2012 11:04 pm

Герои на ангелите Tumblr_lyw0ysdInM1r756r8o1_500

Име:Джеймс няма фамилия,защото няма родители. Но за пред хората е Стивънс

Години :3010 години той е един измежду първите ангели но е възможно да са малко повече.

Раса: Паднал ангел.

Дарба:Всички който може да притежава един паднал ангел.

Външен вид: Висок 1.90см. много силен и с перфектна кожа и тяло,невероятна на допир. Косата му е тъмно кестенява и е много гъста но я държи много къса,защото и е и малко чуплива. Очите му не се типичните,като за ангел,те са кяфяви дори доста тъмни но с някакъв специфичен поглед,който те кара даим вярваш. Сякаш те стоплят с нежност.

Характер:Добротата и състрадателността му е вродена,не може да бъде нито жесток,нито строг. Не обича да наранява и може да се каже,че постоянно помага на хората но не споделя и не е така открит към хората,трудно можеш да го попиташ какво му е и да ти каже. Той е твърде ранима душа,може да се каже,че се доверява лесно за това избягва да се сприятелява с хората,гледа да избяга.

История: Дълги години живял горе в рая с всичките си братя,чувствал се добре но постепенно осъзнал,че не изпитва онези сладки чувства,който могат да изпитват хората. Бил англе хранител и защитник на едно момиче. С дълги години,той започвал да се влюбва в нея,до такава степен,че не можел да я отделят от нея. Тогава тя се запознава с едно момче и се влюбва,ядосан от това,той решава да избяга и да заживее с нея. Само че това бил план,момичето било обсебено искали да пленят,той успява да я спаси но за жалост от шока тя се поболява и се побърква. Тежко преживява това,че ще я загуби,а не можел да и върне разсъдъка,ако тя не го пожелае. А това,че тя не го обича го заболяло най-много. От тогава не се доверява,смята че някога,ще се влюби но не знае кога. Сега работи в болница в спешното,така помага на много хора.

Личност, която използвам за лик:mario casas

емейство: Няма
Джеймс
Джеймс
Angel
Angel

Брой мнения : 56
Пари : 3818
Reputation : 0
Join date : 15.02.2012
Age : 35

Character sheet
История:
Години на героя: 3010 години той е един измежду първите ангели но е възможно да са малко повече.
Име: Джеймс няма фамилия,защото няма родители. Но за пред хората е Стивънс

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Сря Фев 15, 2012 11:11 pm

Одобрен си, добре дошъл! (:
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Арадия Нед Юни 10, 2012 8:20 pm

Име:Арадия

Години :18 човешки/ Родена в първите години от света

Раса:Ангел.

Дарба:- Силов Щит
- Когато докосне някого вижда миналото му
- Чрез целувка може да манипулира мислите и чувствата на другия


Външен вид:
Арадия не е от най-високите момичета. Тя е средна на височина. Косата й се спуска до кръста й, като е уформена на букли, а понякога просто права. Почти никога не я връзва на опашка или кок. Тя идеално си пасва с бледата й кожа, каращи небесно-сините й очи да изпъкват. Момичето има татуировки на долната вътрешна част на ръцете си, малко след китката. Има обеца под долната си устна, която кара белите й зъби да изглеждат още по-изкрящи. Тялото й не е от най-пищните, но въпреки това тя си го харесва. Устните й са тънки, розовенеещи на цвят. Миглите й са гъсти и добре извити. Веждите й са плавно извити над тях.


Характер:
Момичето е с типичен ангелски характер. Тя е повече от добродушна и мила. Винаги е готова да помогне с каквото може и когато може.. В никакъв случай не е егоистка. Понякога прекаленото внимание я кара да става стеснителна и да изпитва известна доза срам и неудобство. Арадия има "златни" ръце както казват някои, а това е предизвикано именно заради способността й да лекува само с допир. Тя от своя страна притежава и други качества. Въпреки доброто си отношение, по душа тя е силна и борбена личност. Обича да помага, но не и да помагат на нея. Харесва й да дава съвети, но не и да дават на нея, одобено когато не е изявила желание за тях. Момичето смята себе си за достатъчно разумно и умно, за да взема сама решенията за живота си без чужда намеса.
Тя е оптимист, който никога не се отказва от това, което е започнал. Умее да бъде забавна, интересна и дори потайна. Никак не й допада идеята да й казват какво да прави, най-вече със себе си. Тя е разговорлива, но в същото време и добър слушател. Понякога е наивна и прекалено доверчива. Арадия е чувствителна личност, но и смела. Никога не се бои да каже и покаже какво чувства, въпреки риска, че може да бъде наранена.


История:
Арадия живее векове наред в прекрасния Рай, който съществува в небесата. Момичето било един от най-красивите ангели в небесното царство. Била доста близка с Бога, той бил един от най-добрите й приятели. Там тя е обичана и уважавана от себеподобните си, но въпреки това винаги нещо й е липсвало, освен семейството й разбира се. За семейството си знае само, че е имала брат, но никога не го е виждала.
Ангелът копнеел да слезе на земята, да изпита човешките чувства - силата на влюбването, дори болата последвана от това, щастието и страданието. Тя копнеела да зърне отблизо и да се потопи един нов свят. Един ден попитала Бога дали може да слезе долу. А Той й отвърнал по следния начин:
- Ще изпълня желанието ти, мила Арадия. Но помни, че ти сама избра това. За теб винаги ще има място тук.
Момичето щастливо се усмихнало и благодарило на Бога. Не разбирала напълно думите му, но се надявала, че някой ден ще ги осъзнае. Няколко дни търсила тяло, което да използва на Земята. Накрая открила момиче на име Моника. Тя живеела в бедно селце,където била сираче. Не искала повече живота, който има и веднага приела. Така ангелът слязъл на земята и започнал да обикаля по света. В крайна сметка достигнала до Мистик Фолс и се остановила там. С течение на времето започнала да открива нови неща за себе си и да разгадава непредполагани тайни около живота си. За майка си знае само, че е била обикновен ангел, който са убили веднага след раждането й.


Герои на ангелите Annalynne-mccord Герои на ангелите Diet-and-Workout-Tips-from-AnnaLynne-McCord-2
Арадия
Арадия
Angel
Angel

Брой мнения : 757
Пари : 60492
Reputation : 0
Join date : 10.06.2012

http://www.annalynnefan.com/

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Нед Юни 10, 2012 8:39 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прекарване! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Ребека Крейхи Пет Юли 06, 2012 12:26 pm

Име:Ребека Крейхи
Години:Изглежда на 23,но реалната й възраст е неизвестна
Раса:Ангел
Дарба:Проекция
Външен вид:Понякога перфектните хора са истински.
Висока е.Има дълга руса коса,която се спуска на тесните й рамене.Очите й са лилави,винаги показващи всяка една скрита емоция.Крият се под хубави оформени вежди.Устните й са розови ,притежават лек оттенък.Кожата й е бледа.На лицето й винаги присъства усмивка.Ръцете й са покрити с татуси.Колкото до гардеробът й.Доста различен е.Носи къси дънки и елегантни роклички.
Характер:Доста трудно е да опишеш нечий характер с всичките негови хубави качества,но и лоши черти.Но нека пробваме с този на Крейхи.Принципно е любезна.Държи се добре с всички наоколо.Понякога е доста рязка в изказванията си.Нейните качества понякога дори плашат хората.Винаги казва какво е в главата й,но стане ли дума за споделяне на чувства.Предпочита да скрие.Не споделя.Предпочита да забрави.
История:Както детството й,така и целият й живот тънат в дълбока тайна.Предполага се,че е родена някъде след раждането на Света.Един ден се буди в непознат град.До нея стои човек,който й казва,че преживява някаква злополука и загубва паметта си.Казва й също,че е дете на семейство аристократи.Години наред живее в прекрасен дворец.Свиква с разкоша.Разбира,че има способности.Става ,че е ангел.Решава да замине,докато разбере какво чувства.
Допълнително:Обича книгите
Снимка и лик:Dotzen Kroes
Герои на ангелите Victoria+Angels+Times+Square+feKzfZhDCOMl

Ребека Крейхи
Angel
Angel

Брой мнения : 4
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 06.07.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Пет Юли 06, 2012 9:34 pm

Ликът на Doutzen е зает, моля да го смениш и тогава ще те одобря Герои на ангелите 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Ребека Крейхи Съб Юли 07, 2012 12:34 pm

Добре,ще мога ли да сменя на.
Kerli?

Ребека Крейхи
Angel
Angel

Брой мнения : 4
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 06.07.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Дийн Уинчестър Съб Юли 07, 2012 12:36 pm

Тя е свободна, да, одобрена си Герои на ангелите 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Lorraine McAdams ♥ Вто Юли 31, 2012 2:51 pm

Име:
Хейли Ан Джеймс

Години:
17/3

Раса:
Ангел

Дарба:
Чете мислите на хората, чрез сънищата си вижда бъдещи катаклизми, , причиняване на болка с поглед и хипноза

Външен вид:
Тя беше като видение красиво прекрасно видение което никога не можеше да бъде забравено Привличаше мъжките погледи с такава лекота, че често ставаше обект на завист от страна на другите жени. Със своите 157 сантиметра тя успяваше да се впише в критерия за идеалната височина на една жена. Косата на Хейли бе дълга копринено мека и руса. Притежава ослепителна усмивка, която рядко красеше лицето й, но щом се появеше я правеше дори по-красива отколкото всъщност беше Светло сините й очи бяха безчувствени студени мрачни но в редките случай когато тя бе щастлива придобива онзи странен блясък които те караше да искаш да се взираш в тях с часове Да тя беше красива но какво значение имаше това?! За нея външния вид бе просто оръжие най-доброто оръжие което някой можеше да притежава знаеше как да използва красотата си за да получи това което иска и го правеше с удоволствие

Характер:
Хейли има проницателен поглед от които никой не можеше да се измъкне можеше да те накара да си признаеш всичко само докато те гледаше За нея любовта беше просто чувства маловажно и безсмислено дори не искаше да чува за това Или поне така смятаха всички Само тя знаеше какво се случва с чувствата й и предпочиташе така да си остане беше недоверчива не вярваше на никого понякога дори и на самата себе си Нямаше приятели нито близки бе съвсем сама понякога се чувстваше самотна свиваше се в някой ъгъл и плачеше с часове но това наранено малко момиченце което тя беше когато останеше сама изчезваше всеки път щом някой се опиташе да се приближи до нея Тогава се превръщаше в безчувствена манипулативна кучка която можеше да си играе с теб по хиляди начини и накрая да те захвърли като ненужна вещ Можеше да те направи или истински щастлив или безкрайно наранен дали ще бъде добра или лоша с теб зависеше изцяло от настроението й

История:
Хейли живее 3 години в Рая, приема това място за свой дом и го обича като такъв. Не е била особено близка с другите ангели, но пък винаги е успявала да се разбира с тях, единственият, които някога е допуснала до себе си е бил Бог. В Рая е била обичана от другите ангели, но винаги нещо й е липсвало, дълбоко в себе си Хейли винаги е мечтала да бъде човек, да има семейство и нормален живот. Имала е мечта - да слезе на земята , да изпитва това, което чувстват и хората. Един ден помолила Бог да я пусне на земята, в началото той не бил съгласен с това, но след като видял колко тъжна е Хейли й позволил да отиде в света на хората. Два дни търсила тяло, докато накрая не открила едно момиче, то бе изгубило родителите си и искаше да умре, не искало повече живота, които има и веднага се съгласило да бъде приемно тяло на Хейли. След това Хейли дошла в Даркви с надеждата тук да намери, това което винаги й е липсвало в Рая.

Допълнителна информация:
- Пие
- Обича шоколад
- Обожава да носи черно
- Харесва дългите разходки по плажа

Снимка+лика на човека,който използвате:
Клеър Холт

Герои на ангелите 4926646u
Lorraine McAdams ♥
Lorraine McAdams ♥
Moderator
Moderator

Брой мнения : 198
Пари : 1149
Reputation : 0
Join date : 31.07.2012
Age : 25

http://chance-harbor-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Renesmee Winchester Вто Юли 31, 2012 2:55 pm

Одобрена си!Добре дошла и приятно прекарване при нас! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на ангелите Empty Re: Герои на ангелите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите