Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Сезон 6 EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Сезон 6 EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Сезон 6 EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Сезон 6 EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Сезон 6 EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Сезон 6 EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Сезон 6 EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Сезон 6 EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Сезон 6 EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Сезон 6 EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Сезон 6

Go down

Сезон 6 Empty Сезон 6

Писане by Xander Cage Пет Яну 18, 2013 2:45 pm

Сезон 6 Supernatural_13105824798529

Имаше слух, че петият сезон е последен, заради твърденията на Ерик Крипке през годините, че е планирал толкова, но благодарение на високите рейтинги, сериалът беше подновен за шести сезон. Шести сезон започва година по-късно, как Дийн живее щастливо с Лиса и Бен. Сам се завръща към светът на живите и се обединява с Дийн, който оставя новия си живот на заден план. Сам работи с дядо си Самюел, за да ловят и хващат живи Алфа чудовища (първородното). Кастиел не е вече особено полезен, защото Гражданската война в Рая взима своите жертви. Разкрива се, че Самюел е сключил сделка да води Алфите на Краули в замяна на дъщеря му. Краули се нуждае от Алфите, за да разбере къде е Чистилището, огромна колекция от души, която може да бъде използвана за придобиване на още сили. Кастиел в върнал Сам без душата му и Дийн използва помощта на Конника Смърт, за да я върне. Смъртта връща душата на Сам, но слага в съзнанието му стена, която да го предпази от спомените от Ада. Старият Сам се завръща като не помни нищо от последната година. В края на сезона Кастиел поглъща всички души от Чистилището и става супермогъщ.

Сезон 6 Supernatural_season_6_by_suzaku_shirod35d03o
Xander Cage
Xander Cage
I'm your worst nightmare
I'm your worst nightmare

Брой мнения : 2727
Пари : 45784
Reputation : 0
Join date : 25.04.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите