Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър

Join the forum, it's quick and easy

Supernatural-Town
Добре дошъл в един нов свят, наречен Дарк Вил! Тук ще намерите много загадки, мистерии и приключения! Ще намерите от всичко по-малко, като ще трябва и да се борите, за да останете жив тук! Добре дошъл в Дарк Вил!
Renesmee Winchester и Дийн Уинчестър
Supernatural-Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Смяна на расата
Илуминати EmptyЧет Фев 14, 2013 1:36 pm by Catherine.

» Герои на вампирите
Илуминати EmptyПон Фев 11, 2013 4:47 pm by Liliana.

» Текстовете на любимите ни песни
Илуминати EmptyВто Фев 05, 2013 1:37 pm by Claudia-Rose Ozera

» Герои на хибридите
Илуминати EmptyНед Фев 03, 2013 6:08 pm by Renesmee Winchester

» Герои на демоните
Илуминати EmptyНед Фев 03, 2013 5:40 pm by Renesmee Winchester

» Смяна на лика
Илуминати EmptyНед Фев 03, 2013 5:37 pm by Renesmee Winchester

» Препоръчителни герои!
Илуминати EmptyПет Фев 01, 2013 4:04 pm by Дийн Уинчестър

» Флуудче ;ррр
Илуминати EmptyЧет Яну 31, 2013 8:14 pm by Renesmee Winchester

» Седемте смъртни гряха
Илуминати EmptyСря Яну 30, 2013 4:58 pm by Дийн Уинчестър

» Герои на ангелите
Илуминати EmptyСъб Яну 26, 2013 6:48 pm by Renesmee Winchester


Приятели
Image Example Image ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage ExampleImage Example
Image Example
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Май 28, 2012 5:21 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Гласувайте за нас
BGtopRealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.comТоп класация МегаРейтинг Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Партньори
Image Example
ChatBox

Илуминати

+2
Katherine S.
Renesmee Winchester
6 posters

Go down

Илуминати Empty Илуминати

Писане by Renesmee Winchester Пон Юли 09, 2012 7:44 pm

Име:
Години / тъй като са смъртни не може да са на по 500-1000 години/:
Дарба:
Външен вид:
Характер/ Няма как ако сте илиминат да сте добър, мил и сърдечен.Те са зли и безчувствени/:
История:
Допълнителна информация /не е задължителна/:


Илуминатите могат да бъдат до 12!

Тъй като расата ще бъде водеща за форума имаме повече изисквания към нея!Още информация можете да прочетете тук.
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Katherine S. Чет Авг 16, 2012 12:33 am

Име:

Катрин Смит беше името, което сама си измислих още когато бях на 7 з пред хората..А какво е истинското ли?Едва ли искате да знаете..

Години:

За съжаление или радост половината от живота ми вече беше изминал..Цели 20 години, през които направих доста неща, но все пак не бяха достатъчно.Имах още толкова много за правене, а едва ли щях да имам време.

Дарба:

Телепатията беше от нещата, кото най-много обичах в себе си..Изкувството да говориш с някого без думи по какъвто и да е начин беше незаменимо за мен и изключително ценно.

Външен вид:

Външния ми вид определено беше сложен за описване.Определено не бях от хорат..съществата.., които можеха да се опишат с една дума като "грозна", "красива", "сладка" и прочие..И сама не можех да отрека, че бях изключително красива, но това разбира се беше само ако човек гледаше единствено външността ми.Дългата ми, гъста коса, която обожавах, шоколадово-кафевите изразителни очи, скулите, плътните устни..И изобщо всичките ми первектни черти плюс идеалното ми тяло, на едно обикновено момиче щяха да са забележителни.Щяха да бъдат допълнени с чар и доброта..Но при мен нещата не стояха точно по този начин..Имах студено излъчване и суров поглед, които сякаш разваляха цялата картинка.Но това на мен не ми пречеше да се продължавам да се смятам за красива.Все пак красотата си я имам..Вярно, че беше студена красота, която понякога плашеше и дори отблъскваше хората, но това си беше техен проблем.

Характер:

Вероятно за характера ми имаше по-малко да се говори..Е какво да направя, че си бях хладнокръвна кучка?Бях родена такава, трябваше да съм такава и станах такава..Никога не ми е било трудно да бъда гадна и лоша с останалите, по-нисши същества от нас..Дори ми беше приятно да ги "тъпча" и да им показвам колко по-долу са от мен.Винаги мислех само и единствено за себе си - какво е изгодно за мен, какво ми харесва на мен, как е по-добре за мен.Май това донякъде ме правеше и егоистка..Но пък нали в това беше същност на оцеляването и самосъхранението?Кой можеше да ме вини..Не обичах никого, дори и роднините си..Какво като майка ми ме беше родила?Да не би да го е искала?Едва ли..Както аз няма да искам своите деца, които все пак бях длъжна да родя, за да продължа поколението..
А дали бях силен характер?Предполагам, че да..Бях длъжна да съм..Пък и това да си себична кучка по рождение не си беше лесно!Не се стараех да впечатля никого всъщност, въпреки, че по-горните редове звочът точно така..Нямам господари или шефове..Та аз бях от най-великите същества живяли някога.Най-силните, най-знаещите и най-можещите..Разбира се, имахме си правила, но всички бяха само за наше добро..А и бяха единствените правила, които спазвах..

История:

Е ето я и донякъде тъжната история и на един илюминат..Никога не съм усещала майчината любов, които повечето хора имат, но и никога не ъм изпитвала обич към майка си.Тя беше просто жената, която ми е дала живот по задължение и нищо повече.От 7-годишна се справях сама..Добре, че бяхме до толкова развити, че още на 4 мислех като зрял човек.Намерих добро семейство, богато и се представих за сираче.Актьорските ми заложби личаха още от тогава, тъй като наивните хора веднага ме приеха с отворени обятия.През повечето време се опитвах да съм самостоятелна, колкото и досадни да бяха те, но се справях някак.Трябваше да потдържам анонимността ни..Записаха ме на училище, бях най-добрата в класа, унижавах другите деца още от тогава и ги карах да се чувстват като нищожества, каквито всъщност си и бяха.Колкото повече рстях, толкова повече се озлобявах към всичко и всички..Понякога се свързвах с останалите като мен, но се стараех да не е често, за да не ми прехвърлят проблемите си..Често се срещах с пазителите си профилактично, но рядко други същества ме откриваха и имах нужда от тях.Чувствах се горда, че ги имам, тъй като бяха ангел и демон - едни от най-силните.С какво бях заслужила тази чест така и не ознах, но и не съм се интересувала много.На 18 години избягах от "приемното" си семейство.След това ги наблюдавах известно време..не, не, не..да не си помислихте, че ми е пукало за тех?!Интересуваше ме дали са започнали да ме търсят и дали тъжаха за мен..И разбира се, беше така..Като всяко примитивно човешко същество и те се превързваха към мен.бях горда с това, че колкото й гадно да се държах с тях те ме обикнаха..Но това няма значение сега..А какво правя в този град ли?Просто проверявам как стоят нещата приповечето създания и дали не са нарушили някое правило, дадено от нас..

Допълнителна информация:

Е вече разбрахте, че дори живота на най-древната раса съществувала някога от време на време е скучен, така че не мисля, че има какво още да добавя за себе си.Пък и вече знаете твърде много!
Katherine S.
Katherine S.
illuminati
illuminati

Брой мнения : 1066
Пари : 7723
Reputation : 3
Join date : 14.08.2012

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 16, 2012 12:44 am

Одобрена си, попълни профила си! Илуминати 3533750866
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър
Women, shower..we got to save these people!
Women, shower..we got to save these people!

Брой мнения : 10733
Пари : 351057
Reputation : 1206
Join date : 29.11.2011
Age : 104
Местожителство : In the Sex Shop :D

Character sheet
История: Нормален човек. Или поне през първите си 4 години живее като такъв. Превърнат е от друг демон когато е едва на 4. Семейството му е убито и започва да живее само с демона, който го е превърнал. След 30 години той го напуска и заживява сам срещу всички в този суров живот за него. Има по-малък брат Сам Уинчестър, с който не са в добри отношения.
Години на героя: 31/3002
Име: Дийн Уинчестър

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Klea. Пон Сеп 03, 2012 8:01 pm

Илуминати Tumblr_ljfsar86WO1qikah2o1_500
- lyndsy fonseca -

Име:

Клеа. Просто Клеа. Име, което не значи нищо за нея. Просто един прякор, поредният етикет. Можеше да бъде всяко друго име. Честно, Клеа наистина не намираше нещо специално в него, но то бе специално. Специално, защото то бе името, което сама си даде, когато друг не я удостои дори с това.

Възраст:

23. Толкова кратко време, за което се бе случило толкова много... Но времето и годините винаги бяха относително понятие, каквото бе и самият живот. Клеа поддържа тази философия и не се замисля над възрастта си. Не хабеше нервите си погрешната насока. Тя действа, пък когато бе време щеше да понесе края на съдбата си.

Дарба:

Контрол. Пълен контрол над нечие съзнание. Не се ограничаваше единствено с човешкото, но и с останалите. Промъква се в чуждите сънища със способността да ги променя, втълпява мисли, изгражда илюзии, внушава.

Външен вид; характер; история:

Коя съм аз? Името ми е Клеа. Ако не го бях дала сама на себе си, нямаше да имам такова. Така че не очаквайте от мен история за красотата на живота и силната майчина любов. Не познавам тази благодетел на съдбата. Животът ми бе вечна борба, в която или оцеляваш, или загиваш заедно с идеалите си, а аз имах много идеали. Не познавам майка си. Починала е при раждането ми или малко след това. Баща ми не говореше за нея. По-голямата ми сестра Лорейн също. Ако ме познавахте поне малко, сега щяхте да се питате защо ви говоря за себе си, когато Лорейн бе звездата. Тя притежаваше всичко. Чар, харизма, красова, невинност. Тя бе гордостта на баща ми. Бе важно тя да получи най-доброто от живота, да вкуси всяка сладост, а за мен оставаше онова, което й бе в излишък. И все пак тя не бе същинското зло. Същинското зло бе онова, което я разглези по този начин, но това не е нейната история. Това е моята история. Единственият шанс да получа малко от щастието на живота.
Аз бях нежелана. Никой не го прикриваше. Винаги усещах хладнината в тона и на двамата. Неприветливостта се прокрадваше в самотните и безсънни нощи, в часовете, прекарвани в кухнята като прислужница на семейство Уилямс, отколкото като част от тях. Пречках се на баща ми, защото той не желаеше второ дете, както и на Лорейн, защото така винаги липсваше нещо в перфектният ѝ живот - моята липса.
външност;;И нищо не опираше до външният вид. Не бях по-различна, дори можеха да ми се препишат качествата на красавица като нея. Висока съм, но твърде висока. С овално лице с меки черти и бледи устни. Може би съм малко по-бледа от обичайното, но не изглеждам болнава. Напротив тази бледност някак ми придава по-загадъчно излъчване. Притежавам стройна фигура с плавни извивки, не съм твърде слаба. Зад гъстите мигли се крият зеленикавите ми ириси. Очите ми притежават един неустоим чар, състоящ се от контраста на морска синева със сапфирените оттенъци. Погледът ми е настоятелен, предизвикателен и в същото време искрен. В цялото това външно излъчване се забелязва наличието на правилни грижи. Поддържани нокти, изящни пръсти, крехки китки, нежна женска външност, с която би трябвало да се гордее всеки. Но не бе просто външността. С всяко действие аз бях по-добра от Лорейн. Излъчвам грация и финес, за които тя можеше единствено да мечтае. С усилия ме достигаше, докато аз без проблем се движа грацията на котка, стъпвам леко и плахо като сърна и пак съм достатъчно настойчива като хищник. Но наистина не бе просто външността...
характер;; Аз съм силна, независима и търпелива. Не ми липсва находчивост. Може би съм леко скарана с тактичността, но не е от значение, когато знам в кой момент е по-добре да замълча. Откровена съм. Не понасям лъжите. Своенравна и инатлива са ми като презиме.Няма начин, по който да се вслушам в чужд съвет. Не се доверявам лесно, почти никога не го правя, но всяко нещо си има изключения. Вслушвам се в инстинктите си, което често ме прави импулсивна. Лесно се овладявам, но пък бързо губя самоконтрола си. Избухлива съм, признавам. Обикновено първо се поддавам под тласъците на яростта, а едва след това обмислям ситуацията. Много биха ме оприличили на хладна и безчовечна. Признавам, че може би има нещо вярва но в това. Но не е в мен вината, а в животът, който е създал характера ми. Бих се нарекла реалист. Не обичам да мърморя, както и да давам лъжливи надежди, въпреки че винаги гледам на нещата откъм добрата страна. Може би тайно искам всичко да е по-красиво, отколкото всъщност е. Но това е само онова, което бих ви позволила да видите. Вътре под този плътен слой отчужденост се крие една ранена и изтерзана душа. Една безимена, принудена да търпи твърде много, загубила вярата си във всичко и научена единствено да води вечни битки, от които винаги да излиза победител без да осъзнава, че по този начин все повече разрушава себе си и се отдалечава от човечността си.
И въоръжена с тази качества извоювах първата си победа. Победата над тираните, които ме тъпчеха цели деветнадесет години. Бях на седемнадесет, когато Лорейн загуби зрението си. Нелеп и нещастен инцидент, който не ѝ попречи да бъде всеобщата любимка. Напротив... Дори тогава вниманието бе двойно. Баща ми бе готов да я ожени за всеки, предложил му добра сума за нея. Истина бе, че след този инцидент тя бе по-долу дори и от мен в очите му, но все пак разполагаше с влияние и бе по-продуктивна. Той просто искаше да се отърве от нея, да я продаде на богат глупак и да устрои живота си. Тогава аз щях да бъда принудена да напусна семейния дом и да слея живота си с хилядите други бездомни, но кой ли да подозира, че аз далеч не бях толкова безпомощна, колкото изглеждах... Впрочем всичко това се развиваше в Ню Орлиънс. Бях на две седмици път, когато местната полиция нахлу в дома ни след подаденото обаждане за обир. Намериха единствено два трупа - този на Лорейн, с ясни следи на разстрел, и този на баща ми с огнестрелна рана в областта на сърцето. Това бе, защото никога не бе допуснал любовта към мен до този ненужен камък в гърдите си."

Допълнителна информация:

Как стигнах тук? Интересна история, която вероятно ви интересува. Всъщност няма нищо фрапантно в живота ми след убийството на единствените ми роднини. Бях на двадесет и една, когато съдбата ме срещна с Дарк Вил. Нямам определена цел, но чувствам, че може би тук е мястото ми предвид коя съм и каква съм..."
Klea.
Klea.
illuminati
illuminati

Брой мнения : 31
Пари : 2013
Reputation : 0
Join date : 03.09.2012

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Renesmee Winchester Пон Сеп 03, 2012 8:27 pm

Одобрена си, добре дошла и приятно прекарване Илуминати 3533750866
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Sebastian Matteo Сря Окт 10, 2012 6:46 pm


Илуминати Tumblr_m5d46gnEKu1qg401do2_1280
::Johnny Depp::

Name: Sebastian Matteo
Age: ??/??
Gift: I have all the power that I need
Appearance: Не виждате ли? Или просто ви е любопитно да видите колко съм надарен? Да.. и в двата смисъла на казаното. Не ме карайте да ругая, не обичам. Та от къде да започна? Имам сини очи, с който съм способен да те омая. Не ми вярваш ли? Ясно е, че действа само при жените, но грешиш. Не е само при тях. Точно с тези две очи мога да те накарам да ми се подчиниш. Всеки един от вас! Устни, нос, виждате ме, не мисля, че е нужно и това да ви описвам след като го виждате.
Обичам да пускам понякога малко по-дълго косата си, до раменете най-много. Обичам тялото си, това е истинското ми, но мога да го променя външно с всеки (предимно робите ми). Едно докосване ми трябва, за да взема външния ти вид, спомените, животът. Да, дори и на женските индивиди. Лесно ми е само за една секунда да те натопя и вкарам в някоя каша, за това по-добре не ме имай за враг, предупреждавам те!

Илуминати Tumblr_lqi594KC7w1qjzh9ro1_500

Character: Ахх, от къде да започна и тук? Мога с часове да описвам характера си, който се изменя бързо. Но на първо място е спокойствието ми. Сложен, но спокоен характер. Почти никога не приемам на сериозно заплахи от останалите. Защо ли? Защото нищо не могат да ми направят. Бива си ги само на думи, но явно не и на действия. Страхливци.
Никога не бързам, нее, няма и за къде. Света често може да ме изненада, но не и да избяга, нали? Не съм избухлив, нито нервен, а дамите лично третирам с респект. Може би само тях, но съм един безсърдечен кучи син. Не съм ли мъжа-мечта, а? И аз така мисля.
Обичам да посвещавам целия си ден на една дама, да я обгръщам с вниманието си и да я глезя. Падам си всъщност романтик. Мислехте, че илюминатите са лоши ли? Не, просто се защитаваме и то с право, иначе сега нямаше да ни има.

Илуминати Tumblr_mbouhfkPXF1rgpfr5o1_500

History: Роден съм с нормални родители, годината не искам да я казвам, пазя всичко около себе си в интимна информация, която не бива да се разпространява, иначе ще застраши животът ми. До къде бях стигнал? А, да! Родих се във Флоренция, Италия. Фен на пицата, разбира се. Семейството ми... що-годе беше добре заможно. Баща ми е починал още при раждането ми, малко преди да дойде и да ме види. Не искам да споделям как е починал, но живеех само с майка си. Нямах братя и сестри, сам съм, близките ми ме мразят заради баща ми, обвиняваха ме и все още продължават. Бях само с майка ми, от нея се научих да третирам добре жените и да не ги наранявам.
В действителност съм си илюминат още при раждането си. Баща ми е бил точно такъв, успях, чрез това да го опозная след смъртта му. Още от 15 годишен бях замесен с илюминатите. Тогава бяха първите ми стъпки. Сам реших да тръгна по този път. Случайно в един летен ден открих някакъв стар дневник, който е принадлежал на баща ми. Изведнъж просто се зачетох и минаха около четири часа в четене. Само за тези четири часа научих толкова много тайни и истина, всякакъв вид информация, която хората не могат да научат и за две прераждания. Научих как мога да открия такива като мен и ги намерих. Заедно прекарахме 3 години в учение, а сега съм най-мъдрия илюминат в света. Е.. да не се прехвалвам, но хайде от мен да мине - един от най-мъдрите. Не съм наясно с майка ми дали е знаела за баща ми, или той е криел от нея. Сега знам цялата информация за света, произхода и всички тайни, но не ги издавам. Знам абсолютно всеки отговор на всеки един въпрос. Доста същества ме търсят, за да ги научат, дори искат да ме убият. Знам и тайната за това да живея повече и да контролирам всяка сила.
Other:
- Нося синджирче около врата си с малка пирамидка. Защитава ме от останалите да не ме открият.
- Имам татуировка на ръката (гълъб), но не е обикновена. Позволява ми всякакъв вид контрол към всички и блокира всякакви атаки срещу мен.
- На места имам леки белези по тялото си.
- Не мога да контролирам духове.
Sebastian Matteo
Sebastian Matteo
illuminati
illuminati

Брой мнения : 10
Пари : 200
Reputation : 0
Join date : 10.10.2012

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Renesmee Winchester Сря Окт 10, 2012 7:03 pm

Одобрен си!Добре дошъл и приятно прекарване при нас ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Сър Невил Сря Яну 16, 2013 8:09 pm

Име: Сър Невил
Години: на 24 години съм
Дарба: адаптация и владеене на елементът ОГЪН
Външен вид: Той е средно висок мъж със светло кафяви очи ,леко набола брада и кестенява къса коса. Моят герой има светла кожа и тайнствен поглед.
Характер: Той е тайнствен ,никой в целия град не знае нищо за него разказват се само легенди за него и неговата история. Не ходи там където другите илюминати се събират ,а предпочита да обикаля долини и планини в търсене на нови приключения. Той има своенравен характер ,не се подчинява ,обича той да измисля правилата дори и това да му коства много. Макар и да е само на 24 години той е направил и обиколил твърде много непознати земи ,запознал се е с доста хора от чужди земи които са му благодарни за това .че той е пощадил тях и семействата им.
История: Той е бил изоставен от семейството си още в ранна възраст. Отгледан от обикновени хора които не са подозирали за невероятната сила която крие. Още в крехка възраст той започвал да подпалва разни неща мислейки че това е напълно нормално и не предполагал ,че това е заради това че притежава сила на илюминат и може да владее огнената стихия. Родителите му хора започнали да осъзнават ,че всъщност детето което са намерили пред вратата им не е било точно човек ,а истински чистокръвен илюминат.
След години Новил разбрал .че има дарба но не е знаел от какво ,понеже никой в малкото селце където бил отгледан не говорил за илюминатите.
Но дошъл денят в който трябвало да разбере всичко. Баща му който всъщност е един от главните илюминати в света ,изпратил демони и вампири да приберат сина му и да му разкажат всичко за него. Армията от демони и вампири нахлула в селото като го отвлякла и унищожават селото в което той бил отгледан.
Когато пристигнал в града всичко за него било непознато. Той не бил свикнал да живее на едно с други същества освен хората.
Сър Невил
Сър Невил
illuminati
illuminati

Брой мнения : 1
Пари : 400
Reputation : 0
Join date : 16.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Renesmee Winchester Сря Яну 16, 2013 8:30 pm

Одобрен си!Добре дошъл и приятно прикарване! ^^
Renesmee Winchester
Renesmee Winchester
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..
I'm the only thing that can kill you, but make you feel alive..

Брой мнения : 10527
Пари : 337050
Reputation : 7
Join date : 29.11.2011
Age : 26
Местожителство : Дарк Вил

Character sheet
История: Още от раждането си е изгонена от Рая, защото е дете на ангел и демон.Тъй като е хибрид се развива изключително бързо и лесно научава важните неща, които ще й послужат в живота.След няколко века, тъй като е силна раса, а и добре обучена я правят пазителка на дете от най-силната фамилия илюминати.Но след време се чувства притисната от всички задължения и отговорности и моли за свободата си, а в замяна на това тя да продължи да ги пази.Но те й нямат пълно доверие, което я принуждава да избяга от тях и без да знае да нанесе големи вреди на семейството.От тогава е преследвана от всякакви същества, а самата Алия иска да си отмъсти за предателството..След около 3 века криене се запознава с Дийн Уинчестър, с който прекарва няколко седмици заедно, но демони, които я преследват за малко не я откриват и решава, че той я е предал.Бяга от него, като след известно време разбира, че е бременна, но демоните убиват детето още преди да се е родило.Срещат се отново след 500 години в Дарк Вил където отново се събират.
Години на героя: 22/Не се знае
Име: Renesmee Winchester

https://supernatural-town.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Илуминати Empty Re: Илуминати

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите